ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Camino Real

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel bij de receptie en in het restaurant was buitengewoon vriendelijk en behulpzaam. De kamers waren schoon en handig ingericht. Daarnaast is het hotel gunstig gelegen met toegang tot een supermarkt aan de achterkant, wat het verblijf in de stad nog gemakkelijker maakte.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is absoluut fantastisch! En als kers op de taart is er ook nog een heuvel in de buurt waar je kunt sporten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Ons recente verblijf duurde 3 dagen en helaas liet de schoonmaak van de kamers te wensen over. We troffen haren en dode insecten aan, en de lakens zaten vol vlekken die niet vervangen werden. De kamer rook helemaal niet fris. Gelukkig waren het personeel en de receptie erg vriendelijk, maar vanwege de slechte staat van de kamers zouden we hier niet opnieuw verblijven. Hopelijk wordt hier snel verandering in gebracht.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De ontvangst was vriendelijk en efficiënt. De schoonmaak liet te wensen over tijdens een langer verblijf, ze vegen niet en vervangen geen vieze glazen en handdoeken. Het zwembad bevindt zich op ongeveer vijf straten afstand in een sportcomplex, wat mooi is maar ver weg van het hotel. Het ontbijt was standaard, maar de bediening was zeer attent en vriendelijk. Met de auto is de toegang handig, aangezien het te voet gevaarlijk kan zijn vanwege de snelweg en er geen aparte ingang is voor voetgangers. De ramen waren vies en het uitzicht op de middenberm was triest, omdat deze er verwaarloosd uitzag. Achter het hotel bevindt zich een HEB-supermarkt, wat erg handig is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft een fantastische ligging, het personeel biedt uitstekende service en het ontbijtbuffet is absoluut een aanrader, met een ruime keuze. De prijs-kwaliteitverhouding is gunstig en de parkeergelegenheid is 's nachts goed beveiligd. Ik kan dit hotel van harte aanbevelen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl