ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Protea Fire And Ice

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een pareltje. Bij aankomst kan je meteen genieten van lekkere snacks bij de receptie. Het adembenemende uitzicht over Kaapstad maakte mijn verblijf extra bijzonder. In de kamer ontbrak het aan niets; van een strijkijzer en föhn tot allerlei luxe toiletartikelen. Het was fijn om te zien dat de schoonmaak perfect was, zonder dat ik hiervoor hoefde te bellen. Het ontbijtbuffet was zeer uitgebreid en lekker. Parkeren was geen probleem en de auto stond veilig buiten. De kleine details, zoals de leuke welkomstboodschappen op de matjes in de lift, maakten het verblijf extra speciaal. Ik kan niet wachten om hier in de toekomst weer te verblijven. Het was een fantastische ervaring die ik niet snel zal vergeten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Prachtig, een echte parel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Heerlijk genoten!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel heeft een eigentijdse uitstraling, maar helaas werd onze ervaring verstoord door het luide geluid van de evenementen die plaatsvonden. Zelfs op de bovenste verdieping leek het alsof onze kamer bijna uit elkaar zou trillen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit fantastische hotel wordt gerund door een team van super behulpzame en professionele medewerkers. Zowel bij de receptie als in het restaurant word je uitstekend verzorgd. Het hoogtepunt is absoluut het ontbijtbuffet! Een overvloed aan verse en heerlijke gerechten. De medewerkers schenken koffie en thee aan tafel, waardoor je dag altijd goed begint. Een groot compliment waard. De WiFi is snel en betrouwbaar, er is een kluis op de kamer en de mogelijkheid om koffie en thee te zetten. Het comfortabele bed en de moderne kamer dragen bij aan een geweldig verblijf. De fitnessruimte is goed uitgerust en van hoge kwaliteit, en er is zelfs een zwembad beschikbaar. De airconditioning werkt goed, maar schakelt helaas na verloop van tijd vanzelf uit. Een klein minpuntje is de douche, waaruit naar mijn mening maar een dun straaltje water komt. Dit is echter geen groot issue. Tijdens mijn verblijf had ik last van lawaaierige gasten die 's nachts veel herrie maakten op de gang. Het is dus handig om oordoppen mee te nemen. Ik kan iedereen aanraden om hier te verblijven!



© 2007-2025 ReisChecker.nl