ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sofitel Bucharest

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij aankomst werden we hartelijk verwelkomd en er was genoeg gratis parkeergelegenheid. Onze kamer, die eigenlijk een suite was, was voorzien van alle gemakken die je maar kunt wensen. Alles was brandschoon en het ontbijt was ongelofelijk uitgebreid. In het knusse restaurant hebben we heerlijk gegeten en de hotelbar had een prettige en ontspannen sfeer. We kijken er nu al naar uit om weer terug te keren, zo'n fijne ervaring!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit charmante hotel is perfect gelegen voor evenementen in de buurt. De gastvrije medewerkers zorgen ervoor dat je je meteen thuis voelt. Ondanks de historische uitstraling is het een modern en brandschoon hotel met goede voorzieningen. Het evenemententerrein ligt op steenworp afstand. Niet de beste keuze als je van plan bent om het bruisende Boekarest te verkennen, maar ideaal voor een evenement in de omgeving.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb enorm genoten van mijn verblijf in dit geweldige hotel. De upgrade naar een suite en de mogelijkheid van een late check-out hebben mijn ervaring echt speciaal gemaakt. Als Accor Gold Member voelde ik me echt gewaardeerd. Bedankt voor de fantastische service!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel ligt op een perfecte locatie, gemakkelijk bereikbaar vanaf het vliegveld en ook handig voor een bezoek aan de stad. Een rustgevend park aan het water is recht tegenover het hotel te vinden. Hoewel de kamer wat opfriswerk kon gebruiken, heeft dat de algehele ervaring niet verstoord.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Meestal is de service hier van hoge kwaliteit, maar niet elke dag van het jaar. Ze leveren wat ze beloven. De goedkoopste kamers beschikken over een minibar die goed werkt, zoals je mag verwachten in een kamer in die prijsklasse. Ik begrijp dat de goedkoopste kamers oud zijn en een opknapbeurt nodig hebben. De goedkoopste kamers zijn prijzig in het Pullman WTC, maar veel ziet er mooi uit maar werkt niet. Dingen gaan stuk bij normaal gebruik. Een pluspunt is dat er elke dag gratis water is. De sauna, fitnessruimte en zakelijke faciliteiten zijn alleen toegankelijk voor hotelgasten en dat is erg fijn, het geeft een exclusieve kwaliteit voor leden. Ik miste de instructies voor het gebruik van de sauna. De lockers in de fitnessruimte zijn goed. In de sauna zijn er plekken voor je kleding en handdoek. Het is niet nodig om je eigen handdoek mee te nemen. Voor leden/hotelgasten liggen er blauwe handdoeken bij de receptie van de fitnessruimte/sauna. De kwaliteit van de bar was hoog 6 dagen per week en 360 dagen per jaar. Maar de kwaliteit van het restaurant is goed, behalve op feestdagen een 1. Omdat je in mijn ogen open moet zijn om punten te verdienen. De locatie is de beste in Buh, maar het is en blijft Roemenië.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging6
  • Service10

Voor een vierdaagse stedentrip in Boekarest verbleef ik in dit hotel en ik was aangenaam verrast. Het personeel was buitengewoon vriendelijk en stond altijd klaar om te helpen. De kamers waren brandschoon en het ontbijt was heerlijk met een variatie aan brood, fruit en andere lekkernijen. Maar het absolute hoogtepunt waren de bedden! Ik heb nog nooit zo comfortabel geslapen in een hotel, de matrassen waren echt van topkwaliteit. Hoewel het hotel een stukje rijden van het centrum ligt en een taxirit ongeveer €5 kost, is het zeker de moeite waard. Ik zou dit hotel zonder twijfel aanraden aan iedereen die Boekarest bezoekt.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl