ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Baeren The Bear Inn

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De mensen waren ontzettend vriendelijk en het ontbijt en diner waren fantastisch! We hebben echt genoten van ons verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel biedt echt waar voor je geld! Het personeel is ontzettend vriendelijk en behulpzaam. Het is zeker aan te raden om rechtstreeks bij het hotel te boeken. Het ontbijt is uitgebreid en het avondeten is heerlijk, vooral de Bauern Rösti. We hebben in drie verschillende kamers verbleven, allemaal met een prachtig uitzicht. De fietskelder met oplaadmogelijkheden is ook een handige voorziening. Het hotel is perfect gelegen op een mooie plek in het dorp, met zelfs een kristalwinkel aan de overkant. Daarnaast is de dichtheid van de geraniums rondom het hotel indrukwekkend. De supermarkt bij het station is erg handig. Kortom, een absolute aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een perfect startpunt voor een wintersportvakantie in de prachtige Jungfrauregio. Iedere ochtend werden we met de skibus naar de pistes gebracht. De kamers zijn misschien wat gedateerd, maar voor ons voelde het juist knus en gezellig. De prijs/kwaliteit verhouding is uitstekend. Het ontbijt en diner waren van goede kwaliteit. Wij hadden zelfs ontbijt, diner en skipas inbegrepen bij de prijs, wat het hele verblijf nog aantrekkelijker maakte.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb in mijn eentje geluncht en ik werd vriendelijk geholpen door zeer attente medewerkers. De prijzen waren aan de hoge kant, maar dat is eigenlijk typisch voor Zwitserland. Gelukkig maakte de keurige en correcte service veel goed.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Dit historische hotel stamt uit 1750 en heeft nog steeds zijn authentieke charme behouden, maar heeft wat modernisering nodig. De bedden zijn oud en wiebelig, maar gelukkig zijn de matrassen comfortabel. De badkamer laat te wensen over en kan zeker een update gebruiken. Helaas is er geen lift aanwezig en bevinden de kamers zich boven. Gelukkig is het ontbijt heerlijk en serveert het restaurant uitstekende gerechten. Hoewel het hotel niet centraal gelegen is in Interlaken, is het met de bus slechts 15 minuten rijden. Het treinstation is op 10 minuten loopafstand. Het personeel is vriendelijk en behulpzaam.



© 2007-2025 ReisChecker.nl