ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Aqua Palms

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging9
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid8

De service was geweldig, elke dag weer. Je kon met een gerust hart je spullen in de kamer achterlaten. Op slechts een paar minuten loopafstand van het strand. In de buurt waren leuke plekjes om te eten en te drinken. Vergeet niet een kijkje te nemen in de souvenirwinkel naast 'Snappers'; ze verkopen echt Hawaiiaanse kleding en andere hebbedingen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service7

Het hotel is gunstig gelegen nabij Waikiki Beach en heeft een bushalte recht voor de deur, waardoor het gemakkelijk is om diverse attracties te bereiken, zoals Diamond Head en Pearl Harbor. Hoewel het hotel zelf geen restaurant heeft, kun je genieten van een heerlijk ontbijt bij het nabijgelegen IHOP. Voor lunch en diner zijn er tal van opties op loopafstand, variërend van snelle hapjes bij Subway, McDonald's of Buffalo Wild Wings tot uitgebreide diners in de omliggende hotels. Het is de perfecte uitvalsbasis voor een ontspannen strandvakantie met mogelijkheden voor uitstapjes. Het zwembad op de derde verdieping is ideaal om 's avonds even te ontspannen na een lange dag, maar minder geschikt om de hele dag door te brengen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service5

Tijdens een rondreis door de Verenigde Staten verbleven we in 2009 in dit hotel. Na luxe accommodaties in New York, Los Angeles en Las Vegas was deze kamer een teleurstelling. Klein en beperkt in ruimte, er was nauwelijks plek voor bagage naast het bed. Het absolute dieptepunt van ons verblijf waren de twee verhuizingen die we moesten maken vanwege kakkerlakken in de kamer! De eerste kakkerlak liep rustig door de badkamer, terwijl we in de tweede kamer zelfs getuige waren van twee van deze beestjes, een op de grond en de ander op het nachtkastje - tijdens het instellen van de wekker vanuit bed! Het hele hotel was strikt rookvrij, zelfs op het eigen balkon. Het zwembad was miniatuur vergeleken met de foto's. De locatie was redelijk goed, tegenover het prachtige Hilton, maar we konden niet stoppen met denken dat we beter direct bij het Hilton hadden geboekt. Het strand was op slechts 5 minuten afstand. Voor ons zal een tweede keer in dit hotel er niet komen omdat we weten dat er betere opties zijn voor een vergelijkbare prijs.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service8

Dit hotel is zeker de moeite waard. De kamers zijn comfortabel en van goede kwaliteit, hoewel het soms een uitdaging kan zijn als je met drie personen bent en de derde persoon op een slaapbank moet slapen. Gelukkig bieden ze ook kamers met twee grote bedden aan. De locatie is niet direct aan het drukke Waikiki strand, maar slechts een paar kilometer verderop. Het strand is echter gemakkelijk bereikbaar, op slechts 3 minuten lopen tussen de nabijgelegen hotels. Binnen 5 minuten lopen bevindt zich het Ala Moana winkelcentrum, waar werkelijk alles te vinden is. Naast het hotel is er ook een klein winkelcentrum met onder andere autoverhuur. Op slechts 30 meter afstand van het hotel is een gezellig koffiehuis genaamd Wailana waar je heerlijk en betaalbaar kunt eten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service9

Dit hotel is een goede uitvalsbasis om de stad te verkennen dankzij de handige locatie. Hoewel de kamers aan de kleine kant kunnen zijn, is het de moeite waard om eventuele klachten te uiten. De parkeergarage kan prijzig zijn, maar nog steeds voordeliger dan parkeren op een openbare parkeerplaats in de buurt. De nabijheid van de bushalte en de toeristentrolley maken het gemakkelijk om bezienswaardigheden zoals Chinatown, de Ala Moana Mall en Waikiki Beach te bezoeken. Er zijn volop eetgelegenheden in de omgeving voor elk budget. Vergeet zeker niet om Hanauma Bay Beach te bezoeken en te genieten van de gratis optredens op de boardwalk. Na een bezoek aan andere eilanden kan de overvloed aan toerisme in Honolulu/Waikiki enigszins overdonderend zijn, maar het hotel zelf is zeker in orde. Het loont echter de moeite om prijzen te vergelijken, en als budget het toelaat, is het wellicht de moeite waard om te kiezen voor het Hilton Hawaiian Village aan de overkant van Aqua Palms.





© 2007-2025 ReisChecker.nl