ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ramada

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Bij aankomst kreeg ik een welkomstdrankje, maar de smaak was vreemd. Misschien was het glas niet schoon. Toen ik het terugbracht naar de barman, weigerde hij het te vervangen en zei: "Ik kan het niet veranderen, want mijn smaak is anders!!" Ik was geschokt dat ze niet eens eerst de drank hadden gecontroleerd en naar mij wezen alsof het mijn probleem was. Het kostte het hotel bijna niets voor een klein glas drank, toch verkozen ze het om de klant teleur te stellen. Ik voelde me helemaal niet welkom met mijn welkomstdrankje! Toen ik om 5:45 op een warme drank wachtte, was de koffiemachine leeg. Pas om 18:00 werd deze bijgevuld. Bij de receptie vertelden ze me dat er geen parkeerplaats was en wezen ze me naar een parkeerplaats die volgens hen het goedkoopste was, vlakbij het hotel voor ¥1500. Maar toen ik daar aankwam, bleek de prijs ¥1900 te zijn. De andere parkeerplaats ernaast rekende zelfs ¥1800. De informatie bij de receptie was dus niet accuraat. Bij het inchecken was er geen glimlach of begroeting te bekennen, iedereen leek in mineur te zijn. Ik kwam net uit een ander hotel waar men juist heel gastvrij was. Niemand bij het personeel straalde vriendelijkheid uit, alsof ik geen keus had en zij gewoon hun werk moesten doen. De kamer was redelijk ruim maar te donker. Er waren te weinig oplaadpunten, slechts één bij de tafel en één naast het bed. Ik had om een tweepersoonsbed gevraagd, maar kreeg een kamer met twee losse bedden. Dit werd pas duidelijk toen ik de kamer binnenkwam. De Wi-Fi was traag, dus moest ik mijn eigen internet gebruiken. Ik ben geen veeleisende klant, maar voor deze prijs vind ik wel dat ik beter behandeld had mogen worden. Al met al zal ik dit hotel nooit meer bezoeken en het niet aanraden aan anderen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De service, locatie en kamers van dit hotel zijn uitmuntend, en dat voor een betaalbare prijs. Je kunt de hele dag genieten van gratis softijs en koffie. Bij aankomst krijg je zelfs een gratis welkomstdrankje aangeboden. Het personeel staat altijd klaar om je te adviseren over de beste eetgelegenheden en kan zelfs reserveringen voor je maken. De kamers zijn in perfecte staat en de ligging is ideaal, op loopafstand van alle belangrijke bezienswaardigheden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Je kunt de hele dag van 's ochtends tot laat in de namiddag in de begane grond van het hotel genieten van softijs en koffie. Het softijs is verrukkelijk en precies goed van zoetheid, waardoor het echt heerlijk is. Je kunt ook genieten van een Affogato met een espresso. De kamer is ook prachtig en straalt een rustgevende sfeer uit. Ik zou hier zeker weer willen verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

In maart 2025 had ik een reservering gemaakt voor 5 nachten in een accommodatie die ongeveer 310.000 gewonnen kostte. De kamer overtrof mijn verwachtingen qua grootte en het bed was heerlijk comfortabel. Ondanks wat stofdeeltjes die rond dwarrelden, bleef ik de airconditioning gebruiken vanwege de openbare ruimte, waarvan ik niet zeker wist of het de beste optie was gezien de stof. Veel beoordelingen noemden de kamer wat donker, maar met de gordijnen dicht was het eigenlijk best prima. De locatie was wel wat afgelegen, maar gezien de prijs zou ik het zeker aanbevelen! Het hotel hanteerde een handdoekenservice waarbij ze vervangen werden als je ze buiten de kamerdeur legde en om nieuwe vroeg bij de receptie (schoonmaak vond om de drie dagen plaats). Er waren zoveel gratis ijsjes beschikbaar dat ik niet eens de gelegenheid had om ervan te genieten, behalve op de dag van aankomst. Elke ochtend genoot ik van heerlijke koffie. De mogelijkheid om op de tablet in bed een wekker te zetten en de ruime beschikbaarheid van Netflix en YouTube waren absoluut pluspunten. Hoewel ik de luchthavenbus naar het hotel nam, vond ik uitstappen bij Minami 3-jo een veel handigere optie. Er was wel een halte vlakbij het hotel, maar de omweg nam meer dan 30 minuten in beslag. Als je echter uitstapt bij Minami en een korte wandeling van 10 minuten maakt, ben je veel sneller bij de accommodatie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Drie maanden geleden had ik een verblijf geboekt, dus misschien was het omdat het begin maart was en niet druk, dat ik voor slechts 15 per nacht kon genieten van een twin kamer. Het hotel ligt iets buiten het centrum, maar op slechts 5-10 minuten lopen, dus ik vond het de moeite waard gezien de prijs. De kamer was ruimer dan verwacht, hoewel er wel wat stof lag. Gelukkig loste dit zich op door het raam te openen voor wat frisse lucht. De verlichting was misschien wat zwak, maar het stoorde me niet echt. Bij het inchecken kregen we slechts twee welkomstdrankbonnen, dus ik weet niet zeker of ze er meer geven. Ik bestelde een limoen-cola en mijn vriend bestelde zoete aardappel soju, maar vond het niet lekker en liet het staan. Ik raad aan om gewoon een Sapporo Classic te bestellen. Het gratis ijs was heerlijk romig, dus ik zou het zeker aanraden aan iedereen die ervan houdt.



© 2007-2025 ReisChecker.nl