ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Garden Court Kings Beach

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn verblijf in het Garden Court Hotel was geweldig! Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, en ze deden dit altijd met een glimlach. De kamers waren brandschoon en het eten was verrukkelijk en vers. Wat het hele verblijf echt speciaal maakte, was de vriendelijkheid die ik ervoer van alle mensen in de stad. Ik kan niet wachten om terug te keren voor mijn volgende bezoek!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De service van de kamerservice laat te wensen over en laat een hoge mate van teleurstelling achter. Bij het betreden van de kamer ontdekte ik tot mijn verbazing dat er geen bodylotion aanwezig was, een halflege doos tissues en slechts één douchegel. Dit betekende natuurlijk dat er 's ochtends geen douchegel meer over was. Bij navraag kwam ik erachter dat er inderdaad niets meer was, en zelfs na het schoonmaken van de kamer moest ik specifiek bij de receptie om douchegel, zeep en bodylotion vragen. Als betalende gast is het toch eigenlijk onnodig om telkens opnieuw om de basistoiletartikelen te moeten vragen die normaal gesproken gewoon op de kamer moeten liggen? Deze ervaring doet ernstig afbreuk aan de gastvrijheid en kwaliteit die je zou verwachten van een driesterrenservice. Het voelt eerder als een service van twee sterren in plaats van drie sterren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

In het algemeen was mijn verblijf in orde, maar er waren enkele ongemakken. De ramen in de kamer sloten niet goed, wat 's nachts voor kou zorgde. Daarnaast ontbrak er een stop in de badkamer, waardoor het bad niet vol kon lopen. De televisie-afstandsbediening was niet goed functionerend, behalve de aan-uitknop en het volume. Het was onmogelijk om van zender te wisselen. Er waren wel thee en koffie op de kamer, maar geen flessenwater aanwezig. Het ontbijt was lekker en gevarieerd. Het buitenzwembad was echter wel erg klein, slechts één bij één meter, voor degenen die dit niet wisten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamer voldeed niet helemaal aan mijn verwachtingen en voelde wat gedateerd aan. Helaas was de keuken van Mike niet erg succesvol in het bereiden van mijn malvapudding, aangezien mijn vla was aangebrand. De kwaliteit van de burger was redelijk, maar de Stella was niet zo koud als ik had gevraagd. Het ontbijtbuffet was acceptabel, maar niet bijzonder indrukwekkend. Gelukkig is de locatie uitstekend en erg handig, met Nando's en andere restaurants in de buurt. Het was wel jammer dat mijn kamer geen uitzicht op zee had.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Er was te veel lawaai.

Melden


Reisperiode: augustus 2019

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid8
  • Verzorging8
  • Voorzieningen8

Mooi hotel gelegen vlakbij de kust van Port Elizabeth. Vanaf dit hotel kan je alle kanten op om de stad te ontdekken en naar leuke en lekkere eettentjes nabij. De inrichting van het hotel was mooi en was schoon. Genoeg om een goed verblijf van te hebben en hier een mooie vakantie van te maken

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl