ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sherlock Holmes

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een pareltje met service van topkwaliteit. We verbleven in een ruime suite voor ons gezin van vier en waren onder de indruk van de comfortabele en rustige kamer. De schoonmaakservice was buitengewoon goed. Elke ochtend genoten we van een heerlijk ontbijt met royale porties in het hotel. De drankjes aan de bar en ons diner in het restaurant waren eveneens voortreffelijk. De ligging van het hotel nabij de metro en verschillende buslijnen maakt het gemakkelijk om heel Londen te verkennen. Bovendien is Regent's Park op korte loopafstand te vinden en absoluut betoverend. Wat de ervaring echt onvergetelijk maakte, was de uitmuntende service. Tijdens onze reis waren we een deel van de medicatie van mijn zoon verloren, maar de receptiemedewerkers stonden ons bij met raad en daad. Ze waren ontzettend vriendelijk en behulpzaam, waardoor we ons altijd welkom en op ons gemak voelden. Ik kan dit prachtige hotel van harte aanbevelen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens de voorjaarsvakantie verbleven we in het prachtige Holmes Hotel met onze twee kinderen van 9 en 12 jaar oud. Het was een geweldige ervaring! Het personeel was ontzettend gastvrij en deed er alles aan om ons verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Onze kamer was brandschoon, mooi ingericht en bood genoeg ruimte voor ons als gezin. Elke ochtend genoten we van een heerlijk ontbijt in het hotel, dat werkelijk geen enkel minpunt kende. Tijdens het verblijf vierden we de verjaardag van onze jongste dochter en het personeel deed echt hun uiterste best om haar dag extra speciaal te maken. De bar in het hotel is echt een pareltje, met een gezellige sfeer en heerlijke cocktails - zeker het proberen waard. Holmes Hotel heeft een uitstekende ligging, op slechts twee minuten lopen van metrostation Baker Street. Voor wie van een wandeling houdt, was er een mooie route van 15 minuten door Marylebone die leidde naar Oxford Street. Ons verblijf van drie nachten was fantastisch en we zullen zeker weer voor Holmes Hotel kiezen als we de volgende keer in Londen zijn. Onze oprechte dank aan al het personeel van Holmes voor de warme ontvangst en de onvergetelijke tijd die we hebben gehad.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een absolute aanrader: Verblijf in stijl bij Holmes Hotel in Londen Wanneer je van plan bent om naar Londen te reizen en op zoek bent naar een hotel met sublieme gastvrijheid en een betoverende ambiance, dan is Holmes Hotel een absolute aanrader! Dit charmante boetiekhotel weet elegantie en comfort op een perfecte manier te combineren. Bij aankomst word je hartelijk verwelkomd door een attent en vriendelijk team dat er alles aan doet om jouw verblijf onvergetelijk te maken. De prachtig ontworpen kamers bieden een mix van moderne gemakken en klassieke Britse allure. Elk detail is met zorg uitgekozen, van het zachte beddengoed tot de luxe toiletartikelen en de goed gevulde minibar. Het is de ideale toevluchtsoord na een dag vol verkenning van de levendige straten van Londen. In het hotel vind je tevens een sfeervol restaurant en bar waar je kunt genieten van heerlijk eten en drinken, wat het de perfecte plek maakt om te ontspannen na een drukke dag. De centrale ligging zorgt ervoor dat je slechts op enkele minuten afstand bent van topattracties zoals Regent's Park, Oxford Street en het beroemde metrostation Baker Street. Of je nu voor zaken of plezier in de stad bent, Holmes Hotel biedt de perfecte combinatie van luxe, comfort en onberispelijke service. Mijn ervaring hier was fantastisch en ik zou zeker weer in dit hotel verblijven!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik wil graag mijn ervaring bij het Holmes hotel delen, want die was werkelijk geweldig! De service was van topkwaliteit en het personeel stond altijd voor je klaar. Toen mijn hond zijn favoriete knuffeldier kwijtraakte, heeft de nachtmanager ons fantastisch geholpen bij het zoeken. Hij was echt een schat van een man. De kamers waren niet alleen schoon en netjes, maar hadden ook nog eens een gezellige uitstraling. De cocktails bij de bar waren om je vingers bij af te likken. Ik zou zonder twijfel teruggaan naar dit hotel. En niet te vergeten, de bewaker genaamd Omar was ook ontzettend behulpzaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Vanaf het moment dat we aankwamen, merkten we meteen dat het hotel uitblinkt in klantenservice - het personeel heeft ons vriendelijk ontvangen en zorgde ervoor dat we ons zeer welkom voelden. De kamer waarin ik verbleef was ruim en brandschoon, met een prachtige badkamer die smaakvol verlicht was. Het gehele decor van het hotel was fascinerend, met een subtiel Sherlock Holmes thema dat goed was uitgevoerd zonder overdreven te zijn. Het avondeten en het ontbijt de volgende ochtend waren van uitmuntende kwaliteit. 's Avonds werden we bediend door een ober genaamd 'Costa', die zeer bekwaam was en voor wie niets teveel was. Alles bij elkaar opgeteld was het een fantastische ervaring die ik van harte zou aanbevelen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl