ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sefton

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn partner en ik hebben vijf nachten doorgebracht in dit hotel en vanaf het moment dat we aankwamen, werden we hartelijk verwelkomd. Onze kamer, een junior suite met een prachtig balkon dat uitkeek op de weelderige tuinen, overtrof onze verwachtingen. Hoewel het bed comfortabel was, waren de kussens wat aan de dunne kant en leken ze hun beste tijd te hebben gehad, maar ze konden ermee door. In eerste instantie was er slechts één badhanddoek in de kamer, maar na een vriendelijk telefoontje naar de housekeeping kregen we snel een extra handdoek en een handdoek. De douche was een aangename verrassing vanwege de krachtige straal. Het ontbijt, zowel Engels als continentaal, was uitgebreid en bood voor ieder wat wils. De bibliotheek was een gezellige plek om te zitten en te genieten van wat rust en stilte. Hoewel we geen gebruik hebben gemaakt van de fitnessruimte en het zwembad, waren deze wel beschikbaar op het terrein. De ligging van het hotel was ideaal, op loopafstand van de veerhaven, de hoofdstraat, het stoomtreinstation en het tramstation. Er waren tal van eetgelegenheden en andere bezienswaardigheden in de buurt. Als we ooit weer terugkomen, zullen we zeker weer in dit hotel verblijven.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is absoluut een pareltje met een schitterend zonneterras als middelpunt. Wanneer je geluk hebt om een kamer met uitzicht te scoren, kun je genieten van de serene rust. Het ontbijt biedt een ruime keuze, maar het kan wel druk zijn met een constante stroom van gasten. Hoewel de inrichting wellicht wat verouderd is en een opfrisbeurt zou kunnen gebruiken, doet dit geen afbreuk aan het verblijf. De juniorkamer die wij hadden was prachtig en ruim, alhoewel de kleine tv in de woonkamer en de niet zo comfortabele bank minpunten waren. Het bed was ruim en uiterst comfortabel, en de badkamer was voorzien van zowel een douche als een bad. Kortom, een schitterend hotel gelegen aan de boulevard en dichtbij winkels, wat het tot een ideale plek maakt om te verblijven.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastische locatie, geweldig!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een weelderige en klassieke ervaring. Een ruim en gevarieerd hotel met uitstekende voorzieningen voor conferenties.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik heb ontzettend genoten van het eten bij dit restaurant.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit1
  • Ligging8
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid7

Dit hotel heeft potentie, maar voelt wat gedateerd aan en voldoet niet helemaal aan de verwachtingen van een viersterrenaccommodatie. De prijs-kwaliteitverhouding is niet in balans en het ontbijt laat te wensen over. Navigeren door het hotel voelt soms als een doolhof, hoewel het bijbehorende restaurant voor het diner wel de moeite waard is. De bedden zijn comfortabel, maar de hygiëne van de doucheruimte laat te wensen over.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl