ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Balima

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Ligging6
  • Service7

Een vriendelijk hotel gelegen langs een schilderachtige route. De kamers zijn netjes en comfortabel. Voor de ingang is er een ruim terras waar je heerlijk kunt ontspannen. Het ontbijt was van goede kwaliteit en heeft ons positief verrast.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging9
  • Service6

Op een toplocatie, nabij het treinstation en langs een prachtige laan, bevindt zich dit hotel met een ruim terras waar 's avonds een levendige sfeer heerst. Hoewel het interieur van het hotel wat te wensen overlaat en hoewel sommige kamers opgeknapt zijn, valt er nog steeds wat aan te verbeteren. Het ontbijt is eenvoudig maar smakelijk, in de Marokkaanse stijl met lekkere jam, brood, stokbrood en chocoladecroissants.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service8

Wij kozen voor Hotel Balima als onze uitvalsbasis voor het begin van onze reis door Marokko en het voldeed zeker aan onze verwachtingen. Hoewel het hotel enigszins gedateerd is, vonden we de kamers en badkamers ruim en comfortabel. Vanaf ons balkon konden we genieten van een prachtig uitzicht op het Parlement en het levendige plein voor het hotel. Het personeel was professioneel en beleefd, maar het ontbijt liet wel wat te wensen over - typisch Frans, zullen we maar zeggen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging6
  • Service5

Dit hotel heeft een gezellig terras waar je kunt genieten van een drankje. Het personeel is erg vriendelijk en behulpzaam. Helaas had de lift wat kuren en bleef een keer vastzitten, maar gelukkig werd dit snel opgelost door het personeel. Het ontbijt was eenvoudig, maar prima.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging5
  • Service4

Dit hotel laat te wensen over op verschillende vlakken. De sfeer is kil en de uitstraling laat te wensen over. Het personeel is niet bepaald hartelijk en de kamers zijn zo verouderd dat ze simpelweg niet meer schoon te krijgen zijn. Hierdoor oogt alles onfris. Echter, de locatie is ideaal voor diegenen die de Medina en het treinstation willen bezoeken.



© 2007-2025 ReisChecker.nl