ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Kariyushi Beach

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik had een fantastische ervaring bij LCH. Bij aankomst werd ik hartelijk ontvangen door een medewerker die vloeiend Engels sprak en de service was uitstekend. Het Kishi Yushi Hotel is een uitgestrekt complex, waarvan LCH RESORT het nieuwste is en het dichtst bij het strand ligt. Het biedt vijf zwembaden met verschillende temperaturen en een ontspanningsruimte voor mannen. Het strand is rijk aan schelpen en koraal, waar bij laag water zelfs heremietkreeften te zien zijn. Een hoogtepunt was het kinderzwembad direct aan zee, perfect om af te koelen en te genieten van het prachtige uitzicht. Handig is dat er naast het resort een Lawson-winkel is en het ontbijt bestaat uit heerlijke tacorijst en tacoburgers. Hoewel het hotel veel te bieden heeft, zijn er enkele minpunten met betrekking tot de kamers. Zo steekt de tv uit de muur, wat onhandig kan zijn en de douchekop is niet verstelbaar. Ook sluit de wastafelstop automatisch, wat als onhandig werd ervaren. De badkamer in de kamer met zeezicht is acceptabel, terwijl die in de kamer met uitzicht op de bergen klein en onpraktisch is. Het balkon vertoonde schimmel en vraagt om een grondige schoonmaak. Gasten kunnen tegen een gereduceerd tarief genieten van de glazenbodemboottochten in zee, echter dient men rekening te houden met de getijden. Al met al, ondanks enkele kamergerelateerde nadelen, was mijn verblijf bij LCH een geweldige en onvergetelijke ervaring.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens mijn verblijf van 4 nachten en 5 dagen hier, was ik aangenaam verrast door de gemoderniseerde kamers en badkamers, die een mooi contrast vormden met sommige verouderde delen van het hotelgebouw. De lobby, het zwembad en het restaurant straalden een gevoel van netheid en comfort uit. Het ontbijtbuffet bood een gevarieerde selectie van Okinawaanse gerechten die heerlijk waren. Ik kon niet genoeg krijgen van de smakelijke delicatessen die in het restaurant te koop waren en redelijk geprijsd waren. Het vriendelijke personeel - van receptionisten tot buschauffeurs en badmeesters - maakte mijn ervaring hier des te aangenamer. Ik heb zoveel positieve dingen te zeggen dat ik ze niet allemaal kan opsommen!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Voor de gepassioneerde ontdekkingsreiziger die bekend is met diverse hotels is dit een uitstekende keuze. Zoals veel resorts op Okinawa heeft het een nostalgische uitstraling. Sommige delen van het hotel zijn wat verwaarloosd en ongebruikt, wat juist bijdraagt aan de charme ervan. Er zijn zowel een binnen- als twee buitenzwembaden beschikbaar, elk met toezicht van badmeesters en voorzien van handdoeken. Het vriendelijke personeel spreekt over het algemeen Engels en het eten is van goede kwaliteit. Op slechts een korte shuttlebusrit van het hotel vind je een 24-uurs Lawson-restaurant. Al met al is dit een solide 3-sterrenverblijf voor avontuurlijke reizigers.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Toen ik op zoek was naar een plek voor mijn oma om haar laatste reis te maken, ontdekte ik dit hotel. Ondanks enige twijfel door gemengde beoordelingen, besloot ik toch te boeken vanwege de vele speelplekken voor kinderen. Tijdens ons verblijf van 3 nachten en 4 dagen, kwamen we wat strubbelingen tegen, zoals het ontbreken van hulp bij het dragen van bagage en de onverwachte parkeerkosten. Ook waren er kosten verbonden aan het bezoeken van het grote bad. De kamer werd weliswaar dagelijks schoongemaakt, maar het bed werd niet regelmatig opgemaakt. Desondanks bood het hotel een resortgevoel met een mooi zwembad waar mijn kinderen van genoten. Het lenen van zwembandjes en de kleine kinderkamer waren leuke extra's. Gelukkig hadden we goed weer en genoten we van activiteiten zoals de boot met glazen bodem, die vooral bij mijn oma en kinderen in de smaak vielen. Een auto is noodzakelijk vanwege de afgelegen locatie van het hotel, en het nabijgelegen supermarktje vereist een korte autorit. Het kan handig zijn om van tevoren restaurants te reserveren, aangezien deze in het seizoen behoorlijk druk kunnen zijn. Ondanks enkele strubbelingen en onverwachte kosten, bleek het hotel toch aantrekkelijk vanwege de faciliteiten en activiteiten die het bood.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We spendeerden vier nachten in het hotel en hoewel de kamers ruim waren, waren ze wel toe aan wat opfrissing. Het zwembad was van behoorlijke grootte met genoeg ligstoelen voor iedereen. Het personeel, inclusief badmeesters, was in ruime mate aanwezig. Buiten waren er ook binnenbaden en bubbelbaden beschikbaar. Tijdens drukke momenten moest je soms 15 tot 30 minuten wachten op het ontbijt en kon het voorkomen dat bepaalde gerechten op waren. Het menu was niet bijzonder uitgebreid. De parkeergelegenheid rondom het hotel was goed geregeld.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl