ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Lodge @ The Wiltshire Golf & Country Club

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De potentie van deze plek is absoluut aanwezig, maar er is werk aan de winkel om deze volledig te benutten. Tijdens een warme dag heb ik gebruik gemaakt van hun conferentiefaciliteiten, maar helaas werkte de airconditioning niet naar behoren. Het was ook teleurstellend dat er slechts één projector en scherm beschikbaar waren voor twee kamers. De slaapkamer was wel schoon, maar het bed miste wat comfort. Daarnaast leek het personeel onderbezet te zijn, gezien mijn kamer pas laat op de dag gereed was. Er zijn zeker verbeteringen mogelijk en ik heb een lijst met suggesties die de eigenaren of managers zouden kunnen overwegen om het verblijf van gasten aanzienlijk te verbeteren. Hoewel ik geen mening heb over de golfbaan, heb ik wel genoten van het zwembad.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Bij aankomst werd ik meteen begroet door de verfrissende geur van pas gemaaid gras, wat altijd een fijn welkomstgebaar is. De service was uitstekend en het avondeten was heerlijk. De kamer was comfortabel, hoewel ik helaas moest vragen om de ontbrekende afstandsbediening van de tv. Ondanks dat zou ik hier zeker weer verblijven, het was een plezierige ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Geen stopcontact naast het bed, maar dat terzijde! Mijn verblijf was aangenaam en ik waardeerde de dagelijkse schoonmaak van de kamers. Het hotel heeft ruime parkeergelegenheid direct voor de deur. Hoewel het interieur wat verouderd is en wat liefdevolle zorg kan gebruiken, worden deze tekortkomingen gecompenseerd door de aantrekkelijke voorzieningen. Momenteel wordt er een nieuwe spa en sauna toegevoegd, wat mijn dagelijkse gebruik van het binnenzwembad verrijkte. Het uitzicht op de golfbaan was prachtig, hoewel ik geen mening kan geven over de baan zelf, aangezien ik deze niet heb gebruikt. Het café/diner is onlangs gerenoveerd en organiseert diverse familie- en zakelijke evenementen. Het eten was redelijk en mooi opgediend, maar wel aan de prijzige kant naar mijn mening.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel heeft wat liefde en aandacht nodig. De kamer is basic maar wel ruim. Helaas kunnen ze meer uit de spa halen, gezien de gebroken tegels bij het zwembad en de matige kleedkamers. Het restaurant is oké, maar een beetje standaard. Gelukkig was het ontbijt wel lekker. Het personeel is erg vriendelijk en staat altijd voor je klaar. Met wat investering zou dit een unieke plek kunnen worden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Gelegen op een serene locatie, dit hotel biedt een prachtig uitzicht op een golfterrein en heeft bijna alle gemakken die je nodig hebt in de kamer (jammer genoeg geen minibar). De kamer was brandschoon en het personeel was vriendelijk en attent. Al met al een aangenaam verblijf gehad.



© 2007-2025 ReisChecker.nl