ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Britannia Ashley

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Bij aankomst werden we niet bepaald vriendelijk begroet door de receptioniste, die duidelijk geïrriteerd leek omdat we moesten inchecken. Toen we informeerden naar de openingstijden van de bar, kregen we als reactie: "Wanneer ik er zin in heb om het te openen." Het leek alsof het hotel voornamelijk bewoond werd door mensen op de eerste verdieping die dakloos leken te zijn. De geur van marihuana was overweldigend aanwezig in de gangen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Bij mijn bezoek aan het hotel in september 2018 werd al snel duidelijk dat het zijn gloriedagen achter zich had gelaten. Het leek alsof het hotel misschien ooit dienst deed als hostel voor daklozen, of dat het sterk verwaarloosd was door de Britannia Hotel Chain. De trappen naar de lift waren versleten en de gang naar onze kamer was bezaaid met vuile tapijten, krijtstrepen op deuren en schoensporen, terwijl een brandblusser van de muur hing. Onze eerste kamer was sober en had een raam dat niet kon sluiten. De tweede kamer was klein, met ramen die niet open konden en meubels die beschadigd waren en ontbraken aan handgrepen. Gelukkig stemde de manager in met een terugbetaling, wat volgens de receptioniste vaker voorkwam. Mijn ervaring was teleurstellend en ik zou dit hotel helaas aan niemand aanbevelen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Helaas was mijn ervaring niet helemaal top, maar gelukkig was de kamer ook niet extreem prijzig. De beloofde shuttleservice naar de luchthaven bleek niet te bestaan. Het leek alsof de receptionist al een eeuwigheid niet had gestofzuigd. Toen ik aankwam, waren de kopjes in mijn kamer niet goed schoongemaakt. Op de rand van het bad stond een plastic beker die waarschijnlijk al een tijdje niet was opgeruimd. Er was geen reserve toiletpapier aanwezig en het douchegordijn vertoonde schimmel. Het tapijt vertoonde talloze vlekken, waardoor ik liever niet op blote voeten rondliep. Gelukkig was het bed wel comfortabel en fris opgemaakt, dus dat was een pluspunt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Mijn ervaring hier was fantastisch. Het personeel was ongelooflijk vriendelijk en behulpzaam, waardoor er een heerlijk ontspannen sfeer hing. Mijn kamer was perfect in orde en ik vond er alles wat ik nodig had, zoals koffie- en theefaciliteiten, schone handdoeken en toiletartikelen. Het beddengoed rook fris en mijn kamer was brandschoon. Het feit dat ik op de rookvrije etage verbleef, droeg zeker bij aan een aangenaam verblijf. Wat betreft klachten over de rookvloer: tja, wat hadden ze anders verwacht? Gelukkig werkten de voorzieningen in mijn kamer allemaal goed, van verlichting en televisie tot douche en haardroger. Ik begrijp werkelijk niet waarom deze accommodatie zoveel negatieve beoordelingen heeft gekregen. Ik zou hier zeker nog eens verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit bescheiden hotel heeft een hartelijke sfeer, een 24-uurs receptie en comfortabele kamers met voldoende voorzieningen. Het ligt gunstig dicht bij Manchester Airport, waardoor het een perfecte keuze is voor reizigers met een vroege vlucht. Parkeergelegenheid is ruim voorhanden in de directe omgeving van het hotel.



© 2007-2025 ReisChecker.nl