ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Santa Fe

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De receptioniste was absoluut fantastisch! Met haar ongeëvenaarde toewijding en professionaliteit zorgde ze ervoor dat mijn verblijf een waar genoegen was. Het is verfrissend om iemand te vinden die zoveel respect, expertise en warmte uitstraalt. Het is bijna onmogelijk om dergelijke service en attentheid elders te vinden. Chapeau voor dit zeldzame juweeltje! Het hotel zelf was buitengewoon goed en uiterst schoon.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De service was uitstekend en alles was brandschoon. 's Nachts was het heerlijk rustig zonder gestoord te worden door autogeluiden of feestgedruis. Bovendien was het hotel op loopafstand van het strand, wat echt handig was. Een leuke bonus was de elektrische kachel in de kamer, die ik echt waardeerde.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij mijn aankomst in het hotel werd ik aangenaam verrast door de vriendelijkheid van de receptionistes. Ze gaven me al 3 uur voor de inchecktijd toegang tot mijn kamer, aangezien deze nog beschikbaar was. Hoewel het hotel kleiner leek dan op de foto's, was het zeer comfortabel. De nadruk op netheid viel op, aangezien het hotel er duidelijk naar streeft om de gezondheid en het comfort van de gasten te waarborgen. Alle kamers zijn voorzien van handige voorzieningen zoals een grill, koelkast, strijkijzer, oven, bestek, airconditioning en een ventilator. Het zwembad was altijd aangenaam schoon en warm. Na het zwemmen was er een douche beschikbaar om af te spoelen en lagen er handdoeken klaar om op de ligstoelen neer te leggen. Een leuke verrassing was de kleine ruimte onderaan het hotel die van alle gemakken was voorzien. Het hotel ligt gunstig dicht bij diverse restaurants en op slechts een paar straten van de jachthaven. Er stopt een bus richting de woestijn slechts een steenworp verwijderd van het hotel, waardoor het zeer toegankelijk is. Ik zou zeker terugkeren naar dit hotel, bedankt voor het comfortabele verblijf!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Bij mijn aankomst in Santa Fe bleek dat het hotel niet kon voldoen aan onze kamerwensen. Na wat gedoe hebben we uiteindelijk een kamer met een groot bed en een queensize bed geaccepteerd. Tot onze verbazing troffen we bij aankomst twee flinke bedden aan in de kamer. Het hotelpersoneel reageerde onverschillig op onze klachten en liet ons weten dat reserveringen geen garantie zijn voor wat je verwacht te krijgen. Daarnaast ontbraken er liften in het hotel, waardoor we onze koffers de trap op moesten sjouwen. De ervaring in dit hotel was verre van ideaal en het leek alsof het personeel geen moeite deed om ons verblijf aangenaam te maken. Mijn advies: bespaar je geld en zoek een ander resort om te verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

In december 2024 bracht ik een bezoek aan Hotel Santa Fe en ik heb er ontzettend van genoten. De ligging van het hotel is fantastisch, met diverse restaurants, supermarkten en de jachthaven op slechts een korte loopafstand van 10 minuten. Zonder auto konden we gemakkelijk overal naartoe lopen, zelfs 's avonds voelde het veilig aan. Het personeel was ontzettend vriendelijk en gastvrij, ze gaven ons goede tips over eetgelegenheden en stranden in de buurt. De kamers waren ruim en comfortabel, voorzien van airconditioning en voldoende opbergruimte. Het ontbijt was heerlijk met pannenkoeken, vers fruit, sinaasappelsap en koffie, waarbij je tegen een kleine vergoeding kon upgraden naar andere opties. Een kleine kanttekening is dat de buurt vrij levendig is, met vele pubs en mensen, waardoor het 's nachts behoorlijk rumoerig kan zijn. Persoonlijk stoorde dit mij niet, maar het is wel goed om te weten voor als je moeite hebt met slapen in een lawaaierige omgeving. Al met al zou ik dit hotel zeker aanraden en zou ik zelf ook graag nog eens terugkeren!



© 2007-2025 ReisChecker.nl