ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Occidental Grand

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging7
  • Service8

De natuurpracht van het park is adembenemend, met veel ruimte, groen en een schitterend strand. De eetgelegenheden zijn redelijk, maar gelukkig zijn er a la carte restaurants op het terrein. Er is genoeg eten en drinken beschikbaar gedurende de dag. Wifi is beschikbaar tegen een kleine vergoeding. Elke avond is er vermaak en in de buurt van het hotel is een bruisende discotheek te vinden. Het hotel wordt voornamelijk bezocht door Amerikaanse gasten. De kamers zijn ruim met een mooi balkon en airconditioning, hoewel ze wel wat verouderd en niet al te schoon zijn. Een perfecte plek om een weekje te relaxen tijdens de Nederlandse winter, om weer opgeladen naar huis terug te keren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Ligging7
  • Service8

De locatie en het strand van deze plek zijn werkelijk prachtig, maar helaas valt het personeel tegen. Ze lijken niet erg attent en vooral het barpersoneel bij het zwembad lijkt er plezier in te hebben om de gasten te overladen met drank, om ze vervolgens aan hun lot over te laten en zelfs openlijk belachelijk te maken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging6
  • Service7
  • Kindvriendelijkheid7

Het vakantieresort is prachtig met drie schitterende zwembaden en een heerlijk wit zandstrand. Hoewel de kamers ruim en opgeruimd waren, viel er wel wat achterstallig onderhoud op. Na een week begon het eten echter eentonig te worden. Het personeel was vriendelijk en altijd bereid te helpen, maar de excursie naar Saona voor 120 euro per persoon was een teleurstelling. Ook viel het tegen dat het reserveren voor vier verschillende restaurants niet automatisch betekende dat het eten ook daadwerkelijk beter was.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging7
  • Service7

Tijdens ons verblijf kozen we voor een exclusieve ervaring in de Royal Club, geboekt via een Amerikaanse website. Een hoogtepunt was het aparte a la carte restaurant met een gevarieerde menukaart die dagelijks vernieuwd werd voor zowel lunch als diner. De culinaire ervaring overtrof onze verwachtingen voor een tropische bestemming, waardoor we niet eens de behoefte voelden om de andere restaurants in het resort uit te proberen, mede dankzij hun twijfelachtige recensies. In de Royal Club hadden we toegang tot een exclusieve bar, een luxer gedeelte van het strand en ons eigen zwembad. Hoewel de kamers ruim waren, konden we zien dat renovatie nodig was. Gelukkig was het hotel hier al mee bezig en volgens vaste gasten die deelnemen aan het timeshare-programma, wordt dit constant verbeterd. Het personeel, met name Jesus en Samuel, waren uitzonderlijk vriendelijk en behulpzaam, wat bijdroeg aan onze positieve ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10

Dit hotel is geweldig! Het strand en het zwembad zijn prachtig, het personeel is ontzettend vriendelijk en de restaurants zijn heerlijk. Daarnaast was de animatie ook erg leuk. Wij gaan hier zeker nog een keer naartoe!





© 2007-2025 ReisChecker.nl