ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel El Pescador

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service9

In 1998 verbleven we in dit hotel en waren onder de indruk van de geweldige locatie. Je kunt alles te voet bereiken, aangezien het hotel zich in het hart van het dorp bevindt, zonder last te hebben van lawaaierige mensen of luide feesten. Onze kamer op de begane grond had een terras van ongeveer 30 vierkante meter, op slechts 20 meter afstand van de zee. Geweldig! Maar wat echt indruk op ons maakte, was de prachtige omgeving. Hier kun je de meest exotische planten en dieren ontdekken, zoals walvissen, dolfijnen, papegaaien en krokodillen. We bezochten in januari en alles stond in bloei. Zeker een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging7
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid4

De locatie is geweldig met een prachtig uitzicht. De kamers zijn eenvoudig ingericht, maar passen goed bij de betaalbare prijs. Het restaurant is niet geweldig, maar je zit midden in het centrum dus dat compenseert. Er zijn tal van schitterende excursies mogelijk, bijvoorbeeld naar Mangoven en andere bezienswaardigheden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid6

Dit hotel sprak ons meteen aan vanwege de geweldige centrale locatie. Het was heerlijk om alles op loopafstand te hebben: winkels, restaurants en meer. Ondanks dat de kamers vrij standaard waren, was de kleinschalige sfeer van het hotel zeer aangenaam. We hebben echt genoten van onze vakantie hier!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service6
  • Kindvriendelijkheid4

Dit hotel onderscheidt zich door zijn geweldige locatie en goede prijs-kwaliteitverhouding. De kamers zijn eenvoudig maar schoon. Het restaurant laat wat te wensen over, maar de ideale uitvalsbasis om de stad te verkennen of excursies te maken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service10

Fantastisch hotel op een toplocatie! Hier voel je de bruisende sfeer van het centrum om je heen, met een mix van verschillende nationaliteiten die de levendigheid nog meer versterken. De kamers zijn stijlvol, het eten verrukkelijk en het personeel uiterst vriendelijk. Een absolute aanrader voor een onvergetelijk verblijf!





© 2007-2025 ReisChecker.nl