ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Elite Mollberg

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We verbleven hier voor één nacht met een voordelige vooraf betaalde prijs. Bij het inchecken kregen we een aangename verrassing met een gratis upgrade. De kamers waren knus, hoewel niet bijzonder ruim, maar voldeden prima aan onze behoeften. Alles was keurig schoon en de badkamers roken heerlijk fris. De bedden waren bijzonder comfortabel, waardoor we goed hebben geslapen. Hoewel we niet in het hotel hebben gedineerd, was het ontbijt uitstekend met een ruime keuze en vriendelijk personeel dat snel bijvulde wat nodig was. De ontbijtruimte was stijlvol en paste perfect bij het karakter van het oude gebouw. Wat betreft de locatie, je kunt niet centraler verblijven in Helsingborg. Het hotel ligt op slechts vijf minuten lopen van zowel het centraal station als de veerboten. Buiten het hotel vind je talloze restaurants en cafés, en de locatie is ideaal dicht bij de Kärnan-trappen, waar in de zomer vaak livemuziek te beluisteren is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Wat een prachtig hotel was dit! Het personeel was ontzettend vriendelijk en gastvrij, wat ons meteen een warm welkom gaf. Het was wel jammer dat we op een zondag arriveerden, aangezien het restaurant van Mollberg gesloten was. Het leek ons geweldig om daar te kunnen ontbijten en te genieten van de sfeer. Toen we 's ochtends rond 07.30 uur naar beneden kwamen, waren er nog niet veel gasten in de eetzaal, wat zorgde voor een intieme en gezellige ambiance. Onze kamer was prachtig en het bed en de kussens waren zeer comfortabel. Het enige minpuntje was de douche, die wat aandacht kon gebruiken om hetzelfde niveau van elegantie te bereiken als de rest van het hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De troeven van deze plek liggen voornamelijk bij het ontbijt en de uitstekende service die geboden wordt. Hoewel de kamers wat opknapwerk kunnen gebruiken, suggereren mijn ervaringen dat het verwijderen van het bad en het vervangen ervan door glazen douchewanden een goede stap zou zijn. Ook denk ik dat er behoefte is aan een grondige reiniging van de rioolleidingen, aangezien het water traag wegliep, ondanks de inspanningen van het personeel om dit op te lossen. Het ontbijt was heerlijk, maar voor nieuwkomers kan het wat verwarrend zijn omdat de verschillende gerechten verspreid zijn over het restaurant. De kwaliteit van de producten was echter hoog, met name de leverpastei die ik zeker aanbeveel. Zelfs de roereieren waren perfect bereid en het spek was lekker knapperig. Een bijkomend pluspunt is de directe toegang vanuit de lobby van het hotel tot zowel het Italiaanse restaurant als de gezellige pub The Bishop Arms. Ondanks enkele aandachtspunten, zou ik nog steeds aanraden om hier te verblijven. Over het algemeen ben ik zeer tevreden met mijn ervaring in de accommodatie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Gisteren waren we hier voor het kerstbuffet met 17 mensen van verschillende leeftijden. Helaas leek er iets mis te zijn gegaan, want het was niet geweldig. We zaten boven in de ruimte met extra tafels toegevoegd. Het was zo krap dat het personeel niet kon binnenkomen om borden op te ruimen of te vragen of we meer wilden drinken. De keuze voor klaptafels maakte het onmogelijk om je benen kwijt te kunnen als je zoals ik dicht bij een tafelpoot zat. Het eten was misschien redelijk, maar werd niet zo mooi gepresenteerd. Het stond gewoon op de tafels, niet meer dan dat. Triest voor een plek die er mooi uit zou moeten zien. En hoe ze erin slagen om geen kerstdrank te hebben is een mysterie. Je zou denken dat je dat overal in Helsingborg wel kunt kopen. Het management heeft nog een lange weg te gaan, want ik denk dat het een managementprobleem is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een fantastische eetgelegenheid met een prachtig karakteristiek hotel.



© 2007-2025 ReisChecker.nl