ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Camilla House

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na een onvergetelijk verblijf van 6 nachten in Camilla House in oktober 2020, voel ik me geroepen om een gloedvolle beoordeling achter te laten. Dit elegante Georgiaanse pension is echt een pareltje. Gelegen aan een van de meest charmante straten van Penzance, biedt het niet alleen handige privéparkeergelegenheid - een zeldzaamheid in deze stad - maar ook onberispelijk schone en smaakvol ingerichte kamers, waaronder onze knusse kamer, genaamd Poldhu, met een heerlijk comfortabel queensize bed. Het hoogtepunt van de dag was zonder twijfel het ontbijt. Het traditionele Engelse ontbijt dat we hier voorgeschoteld kregen, behoort tot de lekkerste die we ooit hebben geproefd, en geloof me, we hebben er heel wat gehad! Maar ook de andere ontbijtopties waren voortreffelijk. Bovendien werden we verwend met welkomstchocolaatjes en dagelijks versgebakken lekkernijen, wat onze ochtenden extra speciaal maakte. Wat Camilla House echt onderscheidt, is de gastvrouw zelf. Fee verwelkomde ons met warmte en enthousiasme, en haar diepgaande kennis van de omgeving bleek van onschatbare waarde. Dankzij haar suggesties hebben we enkele verborgen pareltjes in Cornwall ontdekt die we anders zouden hebben gemist, waaronder een onvergetelijke avond in het Minack Theatre waarvoor ze zelfs slaapzakken uitleende. Bedankt, Fee! Als we ooit weer in Penzance zijn, is er geen twijfel mogelijk dat we opnieuw voor Camilla House zouden kiezen. Een ervaring om te onthouden!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De afgelopen week genoot ik van een welverdiende pauze van mijn werk en verbleef in een accommodatie die me versteld deed staan. De kamer was brandschoon en de gastvrouw overtrof alle verwachtingen. De Covid-regels waren eenvoudig, duidelijk en zorgden voor een veilig verblijf. Het ontbijt was gewoonweg verrukkelijk! De gastvrouw en haar team waren ongelooflijk attent en vriendelijk, hoewel ik haar naam helaas even kwijt ben. Dit verblijf behoort absoluut tot een van mijn favorieten in Cornwall! Een absolute aanrader voor iedereen die hoge eisen stelt aan hun accommodatie!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een geweldige tijd hebben we gehad in Camilla House tijdens ons 4-daagse verblijf in Cornwall! De kamer was prachtig ingericht, modern en licht, maar toch met een gezellige uitstraling. Alles was onberispelijk schoon, vooral de badkamer was een pareltje. Fee was buitengewoon gastvrij en attent, en de kleine extraatjes zoals zelfgemaakte cake, chocolaatjes en thee op de kamer maakten ons verblijf echt speciaal. Het hoogtepunt was het heerlijke ontbijt elke ochtend. De locatie was perfect om met de auto de belangrijkste bezienswaardigheden in Cornwall te verkennen. Kortom, een geweldige ervaring die zeker voor herhaling vatbaar is. Dank je wel, Fee!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een geweldige ervaring in deze charmante Bed & Breakfast! De kamers waren stijlvol ingericht en uiterst comfortabel, met leuke extraatjes zoals dagelijks vers flessenwater, heerlijke chocolaatjes en zelfgemaakte cake. Het ontbijt bood een uitgebreide selectie van heerlijke gerechten, allemaal met veel zorg bereid. Fee was een fantastische en gastvrije gastvrouw die ons verblijf extra speciaal maakte.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische ervaring! Het pension is echt top. Ondanks de kleine kamer was deze toch perfect ingericht. De badkamer was een plaatje, het bed was super comfortabel en de dagelijkse verrassingen zoals chocolaatjes en versgebakken taart maakten het verblijf extra speciaal. Het ontbijt was ook een hoogtepunt met een heerlijke variatie aan keuzes. En niet te vergeten Fee, de geweldige gastheer die ons verblijf helemaal compleet maakte.



© 2007-2025 ReisChecker.nl