ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Gran Real Yucatan

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel maakt indruk met zijn mooie faciliteiten zoals een zwembad, lift en restaurant, maar voor mij is de netheid van de kamer echt van essentieel belang. Helaas lieten de kussenslopen een onaangename geur van zweet achter en het douchegordijn rook ronduit vreselijk. Gelukkig was de ontvangst vriendelijk en de locatie van het hotel ideaal.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb gebruik gemaakt van een luchthaventransfer in Merida en vond mijn hotel in een afgelegen steegje. Dit zorgde voor een rustige omgeving, hoewel het enigszins lastig te vinden was. Gelukkig waren er handige eetgelegenheden in de buurt. Voor mijn vertrek heb ik vroeg in de ochtend een taxi geregeld naar de bushalte. Al met al was het een hotel waar ik met een gerust hart kon verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Op zoek naar een verblijf dicht bij het bruisende centrum met alle comfort en gemakken? Nou, dit charmante hotel in Merida heeft het allemaal. Het historische pand straalt pracht uit en wordt gerund door vriendelijk personeel. De kamers zijn sfeervol en brandschoon, met voldoende ruimte om te ontspannen. De weelderige tuin en het verfrissende zwembad voegen een vleugje paradijs toe. De locatie is ideaal, met de meeste attracties op loopafstand te bereiken. Een plek om zeker weer naar terug te keren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

- Perfect gelegen - 5 ⭐ - Prachtige openbare ruimtes - 5 ⭐ - Niet zo geweldige kamer met bubbelbad en minibar - 2 ⭐



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens ons verblijf in dit hotel hebben we echt genoten van de faciliteiten zoals het zwembad en het ontbijt. Hoewel we twijfels hadden over de echte 5-sterrenstatus van dit hotel, vonden we de prijs-kwaliteitverhouding zeer goed. De bedden waren comfortabel en de kamer was schoon, maar het geluid van buiten was soms storend. Helaas liet de wifi te wensen over en hadden we één avond geen warm water. Na onze klachten nam de vriendelijke medewerkster aan de balie dit serieus en als tegemoetkoming kregen we een gratis ontbijt op de kamer op onze laatste ochtend. Al met al, als er meer openheid zou zijn voor feedback, zou dit hotel zeker de 5-sterrenstatus verdienen. Proost!



© 2007-2025 ReisChecker.nl