ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Punta Serena Villas And Spa

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie was fantastisch, met een warme en knusse sfeer en een gastvrij team dat ervoor zorgde dat ik me helemaal thuis voelde.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie is absoluut adembenemend met een weids uitzicht dat je versteld doet staan. Het is de perfecte setting om samen met anderen een diepgaande ervaring te beleven en je te laten betoveren door de prachtige omgeving.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is werkelijk een pareltje. De keuken verrast met een gevarieerde menukaart en de diners zijn voortreffelijk. Echter, het uitzicht is absoluut adembenemend. Het is zonder twijfel een van de meest luxueuze accommodaties voor volwassenen die ik heb bezocht. Een romantische bestemming bij uitstek, waar je samen met je partner helemaal tot rust kunt komen. De service is van sublieme kwaliteit en het personeel is ongekend vriendelijk. Bovendien is de locatie ideaal, met niet één maar twee stranden in de directe omgeving: één voor nudisten en één meer geschikt voor gezinnen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit resort is een fantastische plek omringd door de prachtige natuur, waar je geniet van uitmuntende service en heerlijk eten van topkwaliteit. Bovendien bieden ze een afgelegen naaktstrand aan, perfect voor gasten die op zoek zijn naar totale privacy en ontspanning. Ik kan dit resort van harte aanbevelen vanwege de uitstekende service die ze bieden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Al jaren komen we regelmatig naar Punta Serena, voor de prachtige vergezichten en de uitstekende service die altijd geboden wordt. Het personeel doet echt hun best om ons verblijf perfect te maken. De maaltijden op het redelijk gevarieerde menu zijn heerlijk, zelfs voor een kieskeurige eter zoals ik. Ze zijn ook bereid om aanpassingen te maken als dat nodig is. Het enige wat je moet weten is dat ons dagelijks gemiddelde van 810 trappen per dag kan oplopen tijdens ons verblijf, van de villa naar het strand en overal daartussen. Dus een goede conditie is wel handig! De enige kritiek die we hebben, is de overvloed aan Tejons in het gebied. Deze beestjes vermenigvuldigen zich snel en laten zich overal zien, zelfs in onze kamers en op de eettafel. Het management zou hier dringend iets aan moeten doen, want ze kunnen nogal brutaal en onvoorspelbaar zijn. Voer ze alsjeblieft niet!



© 2007-2025 ReisChecker.nl