ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Hunton Park

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Mijn partner en ik verbleven twee nachten in dit hotel terwijl we een bezoek brachten aan de Harry Potter Studios Tour. Bij aankomst maakte het prachtige uiterlijk van het hotel indruk op ons. Het personeel was erg vriendelijk, behulpzaam en gastvrij. Bij het boeken stond vermeld dat het ontbijt inbegrepen was, daarom betaalden we wat extra. Helaas bleek bij het inchecken dat er problemen waren met de informatie op Booking.com en dat ontbijt niet was inbegrepen. Het eten in het hotel is prijzig, maar ze bieden de mogelijkheid om maaltijden te bestellen. Het was een beetje misleidend om te denken dat we in het landhuis zouden verblijven, aangezien we in het 'schuurgedeelte' terechtkwamen, wat teleurstellend was. De kamer was kleiner dan verwacht op basis van de foto's online, en de deur naar de badkamer bleef steeds vastzitten en was beschadigd. Een van de lichtschakelaars naast het bed was afgeplakt. Bovendien konden we elk geluid uit de kamer naast ons en de gang horen, aangezien de muren erg dun waren en geluid niet goed werd gedempt. Bij het uitchecken was de dame bij de receptie een beetje onvriendelijk. Ze vroeg niet eens "hoe was uw verblijf?". Toen we de sleutel teruggaven, vroeg ze alleen "welke kamer" en daarna "dank u".



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Wat een prachtig hotel met een schitterend terrein! Het personeel is enorm vriendelijk en gastvrij. Het eten is heerlijk en naar onze mening redelijk geprijsd. We zouden zeker terugkomen, maar dan in een grotere kamer met een ruimer bed, aangezien de tweepersoonskamer niet groot genoeg was (kamer 47). Helaas had de badkamerdeur de neiging om vast te lopen en het slot werkte niet goed. De tv werkte aanvankelijk wel, maar kreeg later geen enkel kanaal meer binnen. Bovendien stoorden late geluiden van dichtslaande deuren ons 's nachts. We zouden nogmaals verblijven, maar dan in een ander deel van het hotel en met een groter bed. Bedankt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Al ruim een jaar kom ik regelmatig in dit restaurant en tot op heden ben ik altijd tevreden geweest. Echter, bij aankomst voor ons diner vanavond, bleek er geen tafel beschikbaar te zijn vanwege een georganiseerd evenement, ondanks onze reservering. We waren niet blij verrast, maar gelukkig wist Roxi de dag te redden met haar exceptionele service. Ze regelde alsnog een tafel voor ons en zorgde de hele avond voor een onvergetelijke ervaring. Haar uitzonderlijke inzet verdient erkenning, want dankzij haar zullen we zeker in de toekomst terugkeren!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel heeft prachtige kamers en een sfeervolle tuin, maar er zijn wel wat verbeteringen nodig. De muren bij het zwembad kunnen wel wat onderhoud gebruiken, een likje verf of tegels zouden hier niet misstaan. De medewerker bij de receptie was gelukkig erg vriendelijk en behulpzaam. Helaas waren de kamers erg gehorig en kon ik niet echt tot rust komen vanwege geluidsoverlast. Het tapijt was ook niet al te fris, dus ik zou aanraden dit te vervangen en de restanten te gebruiken voor muurisolatie. Midden in de nacht werd ik verrast door het luide liefdesspel van mijn buurman en zijn mogelijke minnares, wat niet bepaald prettig was om mee wakker te worden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Bij aankomst oogt het hotel prachtig, maar al snel merk je dat het interieur wat verouderd is. De kamer waar wij verbleven was nogal gehorig, mede door een dunne deur die ons scheidde van de aangrenzende kamer. Gelukkig waren de bedden comfortabel! Het eten in het hotel was verrassend lekker en het personeel was vriendelijk en behulpzaam. Een groot pluspunt is de nabijheid van de Harry Potter studio, wat voor ons de reden was om hier te verblijven. Al met al is dit een prima optie voor een overnachting, zolang je geen al te hoge eisen stelt. Met vriendelijke groet, Renata.



© 2007-2025 ReisChecker.nl