ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Marriott Reforma

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt top! Het personeel is super vriendelijk en de kamers zijn ook helemaal prima. De locatie is echt perfect als je van lekker eten en een bruisende barscene houdt. Daarnaast hebben ze ook een toffe clublounge voor speciale gasten, al is het jammer dat de drankjes daar niet gratis zijn.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een absolute aanrader voor zowel zakelijke reizigers als wandelliefhebbers. Het personeel was uiterst attent en heeft ons voorzien van voortreffelijke service. Zonder enige aarzeling zou ik hier opnieuw verblijven!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We hebben genoten van onze tijd in een gezellige kamer met een prachtig uitzicht op de hoofdweg. Ook waren we onder de indruk van het mooie interieur van de lobby en de lounge. Ons enige minpuntje was het gebrek aan goede ontbijtopties voor vegetariërs. Gekookte groenten en salades zijn niet echt geschikt als ontbijt! We hopen dat ze elke dag een goed vegetarisch optie toevoegen. Verder hadden de badkamers meer ventilatie en kapstokken kunnen gebruiken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Geweldige ligging, vlakbij het Angel-standbeeld en het Amerikaanse consulaat. Omringd door levendige straten vol eetgelegenheden. Steek de straat over en je belandt in een gebied met talloze Aziatische restaurants, supermarkten en bekende fastfoodketens. Heel praktisch! Op zondagen verandert de straat in een autovrij gebied waar je kunt fietsen of meedoen met dansgroepen. Het personeel is vriendelijk en biedt uitstekende service. Ik zou hier zeker opnieuw verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Toplocatie



© 2007-2025 ReisChecker.nl