ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sheraton

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een degelijke locatie voor ons korte verblijf van één nacht. Het ontbijt voldeed aan onze verwachtingen en maakte ons verblijf prettig, zij het niet opzienbarend.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Het Sheraton waar ik verbleef was een enorme teleurstelling en staat ver af van wat je zou verwachten van een Marriott Convoy hotel. Het inchecken verliep soepel, maar bij het betreden van onze kamer voelden we ons direct teruggeworpen naar de vorige eeuw, met verouderde kamers, trage wifi die vaak niet werkte, onbereikbare telefoonhulp en een totaal gebrek aan responsiviteit van het personeel. Bovendien kregen we verkeerde informatie over de sluitingstijden van de lounge, wat resulteerde in... De volgende ochtend werd mij onverklaarbaar het ontbijt ontzegd, ondanks dat ik daar recht op had. De receptioniste had ons bij het inchecken toestemming gegeven, maar op dat moment maakte het me niet meer uit, omdat we al zoveel tijd hadden verspild en gewoon wilden vertrekken. Het is beschamend dat Sheraton dit niveau van service handhaaft onder de vlag van Marriott Convoy. Ongelooflijk!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik was op zoek naar een accommodatie in de buurt van een conferentie in Pretoria en ontdekte dat deze plek verrassend betaalbaar was. Het hotel maakte indruk met zijn luxueuze interieur, imposante pilaren en smaakvolle inrichting. Hoewel de kamers ruim en aangenaam waren, was het duidelijk dat ze toe waren aan een opknapbeurt. De service was uitstekend, met bijzonder vriendelijk en behulpzaam personeel. Het enige minpunt was de omgeving, die nogal vreemd en onvoorspelbaar was. Mensen raadden me zelfs aan het gebied rondom het hotel niet te verlaten. Al met al was het een koopje voor de prijs, maar vanwege de omgeving zou ik waarschijnlijk niet opnieuw in dit hotel verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze plek is absoluut geweldig!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een ervaring om nooit te vergeten! De accommodatie was adembenemend mooi, de suite was werkelijk fantastisch en de service was uitmuntend! De lounge bood de hele dag door een scala aan mogelijkheden en het personeel was ontzettend attent. En niet te vergeten: het ontbijt was voortreffelijk. Dit verblijf verdient absoluut meer dan 5 sterren!



© 2007-2025 ReisChecker.nl