ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Ibis London Excel

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is absoluut een aanrader als je op zoek bent naar een goede prijs-kwaliteitverhouding! Tijdens onze stedentrip naar Londen verbleven we hier twee nachten en we waren zeer tevreden. De ligging is ideaal, met de DLR voor de deur die je binnen 20-25 minuten naar het centrum van Londen brengt. Het inchecken verliep vlot, met behulpzame medewerkers die je snel helpen via een smartphone. De kamers zijn keurig en schoon, met een comfortabel bed en een badkamer die doet denken aan die op een cruiseschip, maar toch van alle gemakken is voorzien. De douche is ruim genoeg voor twee personen. In de ochtend hoor je wel wat vliegtuigen opstijgen vanaf City Airport, maar daar hadden wij geen last van omdat we vroeg de stad in gingen. De vluchten stoppen rond 22.00 uur, dus geen overlast 's avonds. Voor ongeveer €60,- per nacht vonden wij dit een uitstekende deal en we zouden dit hotel zeker aanraden aan anderen. Wie weet keren we zelf ook nog eens terug naar dit hotel wanneer we weer naar Londen gaan!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Na aankomst na een vertraagde vlucht en een late hotelincheck om 1 uur 's nachts, werden we geconfronteerd met een overboeking en gebrek aan kennis over ons inbegrepen ontbijt. Gelukkig kon ik dit verifiëren met de reserveringsbevestiging die ik bij me had. Ondanks de drukte in de lobby en het ongemak van een dronken man, kregen we een alternatief hotel aangeboden, inclusief een taxirit. Het Novotel Canary Wharf, waar we heen werden gebracht, heeft indruk op ons gemaakt met heerlijk ontbijt, ruime kamers en uitstekende service. Het terugkeren naar het Ibis London Excel Docklands de volgende dag bracht echter de drukte en gebrek aan efficiënte inchecksystemen opnieuw naar voren. Na contact met een medewerker konden we uiteindelijk soepel inchecken. Hoewel de kamer een lichte teleurstelling was vergeleken met die van het Novotel vanwege een muffe geur en geluiden van de nabijgelegen luchthaven, voldeed het wel voor een enkele overnachting.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het restaurant was overweldigd door een grote groep toeristen, waardoor het erg lang duurde voordat ons eten werd geserveerd. Bovendien liet de klantvriendelijkheid van het personeel ook te wensen over.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is gelegen op een prachtige locatie en is uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer was prima in orde en we hebben goed geslapen, maar helaas liet het ontbijt te wensen over. De ontbijtzaal was te klein voor de hoeveelheid mensen die aanwezig waren, en het was onhandig dat je telkens om iets moest vragen als er iets ontbrak. Dat was wel een teleurstelling.





© 2007-2025 ReisChecker.nl