ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Plaza Marina And Suites

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Verschrikkelijke ervaring. - Geen WiFi in de kamers, enkel in de lobby beschikbaar - Geen warm water beschikbaar - De receptiemedewerkers zijn onbeschoft en behandelen je slecht - De televisies zijn verouderd en van slechte kwaliteit Als je van plan bent om van Mazatlán te genieten, vermijd dan dit hotel ten koste van alles.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een ervaring van pure luxe en genot, de service was werkelijk uitmuntend.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik verbleef in dit hotel en was erg te spreken over de centrale ligging. Alles wat je nodig hebt voor een aangenaam verblijf is aanwezig; het enige minpunt is dat het inchecken en het om doen van het polsbandje wat lang duurt. Ook is het belangrijk om de trap tussen de begane grond en de eerste verdieping te herstellen en te verlichten, omdat het daar nogal donker is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik was over het algemeen tevreden met mijn verblijf. De ligging is ideaal, de kamers zijn comfortabel ingericht en de service is acceptabel. Jammer genoeg liet de wifi te wensen over en was de televisie verouderd zonder internettoegang.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Hoewel het hotel bijna leeg was, mochten we niet eerder inchecken dan precies om 15.00 uur. Het hoogtepunt van dit hotel is het uitzicht op de oceaan en het genieten op het balkon. Echter, aan de oceanzijde was er veel lawaai. De keuken had wel een fornuis, maar geen pannen of magnetron om eten op te warmen. De douche gaf lauw water, zelfs op de heetste stand, en lekte in de toiletruimte, waardoor je een plas moest opruimen. Verwacht geen washandjes en slechts 2 handdoeken. De internetverbinding in de kamer was onbestaande, dus moesten we buiten zitten en zelfs daar was het signaal zwak. Het bed was zo hard als een plank, waardoor we elke ochtend hoofdpijn hadden. Het zwembad was te koud om in te zwemmen omdat het niet verwarmd was. We verbleven er 2 nachten omdat we betaald hadden, maar gingen ergens anders heen voor onze laatste 2 nachten in Mazatlan.



© 2007-2025 ReisChecker.nl