ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Melia

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel maakte een geweldige indruk op me. De medewerkers waren ontzettend vriendelijk, de faciliteiten waren brandschoon en er werden veel leuke activiteiten voor families aangeboden. Bovendien was de locatie heel handig, vooral voor reizigers die snel bij de luchthaven willen zijn! Tijdens mijn verblijf kwam ik in contact met Leo León, die verschillende activiteiten organiseerde. Hij wist me zelfs over te halen om mee te doen met boogschieten, wat echt enorm leuk was. Zijn vriendelijkheid en enthousiasme maakten mijn ervaring nog beter. Ik zou absoluut overwegen om hier in de toekomst weer naartoe te gaan!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij Melia hebben we een fantastische tijd gehad! Onze familie heeft een favoriet restaurant ontdekt: Mole and Tacos. De service van onze ober Alonso was uitzonderlijk. Hij begroette ons altijd hartelijk en wist precies wat onze favoriete gerechten waren. Alonso was attent en zorgzaam, hij hield constant een oogje in het zeil en we hoefden nooit lang te wachten op zijn aandacht, aangezien hij regelmatig langskwam om te checken hoe het met ons ging. Als je op zoek bent naar de beste service, zoek dan naar Alonso in dit restaurant! Bedankt Alonso voor het warme welkom en de geweldige ervaring die je ons hebt bezorgd. Wij bevelen dit restaurant van harte aan!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een geweldige bestemming voor gezinsvakanties! Het personeel in het hotel is attent en zorgt goed voor de gasten, vooral in het Mozaïeko y Mole restaurant tijdens het ontbijt. Het diner bij Mole y Taco was niet helemaal mijn smaak, maar de zeevruchten waren uitstekend. Het eten is verrukkelijk en van hoge kwaliteit. De kamer werd goed schoongemaakt door het vriendelijke schoonmaakpersoneel. Een punt van aandacht is de regeling rondom de 'commons', aangezien de $10.- voor eten niet helemaal duidelijk waren en we wilden dit graag veranderen, maar dit bleek niet mogelijk. Als we nog eens op vakantie gaan, zullen we zeker overwegen om terug te keren naar deze locatie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is over het algemeen prima in orde. De bedden kunnen wel een opfrisbeurt gebruiken, maar de douche was een aangename verrassing. Het eten was redelijk goed en de service was uitstekend; het personeel was vriendelijk en behulpzaam. Het grote zwembad biedt genoeg plek met vele ligstoelen. 's Avonds was er leuk entertainment. Al met al was ons verblijf voor de relatief lage prijs die we betaalden, zeer aangenaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Geweldig!



© 2007-2025 ReisChecker.nl