ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Laffayette

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamerinrichting is modern maar beschikt over onhandige stroomaansluitingen. De televisie bleek helaas niet te werken en het ontbrak aan internettoegang zoals aangegeven. Verbeteringen in verlichting en linnengoedkwaliteit zijn zeker geboden. De klantenservice was echter attent en vriendelijk, inclusief de behulpzame parkeerservice. Desondanks bleef een oplossing voor het tv-incident uit. De accommodatie profiteert van een gunstige locatie nabij het consulaat en het stadscentrum.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Bij aankomst bij het hotel had ik meteen door dat het niet soepel zou verlopen. Er was slechts één persoon bij de receptie en het leek alsof er geen haast was om ons in te checken. De houding van het personeel liet te wensen over; ze waren niet vriendelijk of behulpzaam. Toen we vroegen of we eerder konden inchecken, werden we genegeerd en later neerbuigend behandeld. Zelfs nadat we geduldig in de rij hadden gewacht, werden we nog steeds niet fatsoenlijk geholpen. Uiteindelijk kregen we pas na een lange wachttijd onze kamer toegewezen. Zelfs de portier en de andere receptionist toonden geen enkele vorm van klantvriendelijkheid. Het was overduidelijk dat het personeel niet goed was opgeleid voor het werken in de klantenservice. Het was een teleurstellende ervaring vanaf het begin tot het einde.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel biedt een aangename omgeving voor een kort verblijf en beschikt over ruime kamers met een klassiek design. De piccolo-service is bijzonder opmerkelijk, vooral dankzij de attentheid van Sergio. Echter, de dame bij de receptie in de ochtend kan nog wel wat verbetering gebruiken wat betreft gastvrijheid en behulpzaamheid. Dit kleine minpuntje zorgt ervoor dat ik het service-aspect van het hotel met drie sterren beoordeel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Onze keuze viel op dit hotel vanwege de nabijheid van het consulaat. Het is een ouder gebouw met versleten tapijten en geluiden uit aangrenzende kamers zijn duidelijk hoorbaar. De maaltijden zijn niet bijzonder, ze vallen niet tegen maar zijn ook niet geweldig. Als ik opnieuw naar het consulaat zou moeten, zou ik liever ergens anders verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Geweldig!



© 2007-2025 ReisChecker.nl