ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Norfolk Plaza

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ons verblijf duurde 4 nachten, en eerlijk gezegd was het zeker waar voor ons geld. We hebben geen moment iets gemist tijdens deze dagen - de kamers waren precies goed qua grootte, inclusief de badkamer. Dagelijks werd er netjes schoongemaakt en werden de handdoeken vervangen zoals het hoort. De hygiëne liet soms wel te wensen over en het ontbijt was vrij eenvoudig. De wifi was helaas alleen beschikbaar in de receptie. Het personeel was over het algemeen behulpzaam en vriendelijk, op één jongeman bij de receptie na die er elke keer uitzag alsof hij de Mount Everest beklommen had en geen lach te bekennen was, zelfs niet na een bezoek aan de badkamer. Al met al hebben we weinig te klagen gezien de prijs die we betaald hebben. Voor een kort verblijf is deze accommodatie zeker aan te raden, vooral vanwege de geweldige locatie met talloze restaurants, goede bereikbaarheid met de metro, Hyde Park op steenworp afstand en het centrum binnen handbereik. Let wel op: de vloeren kraken behoorlijk, de lift kan een upgrade gebruiken en als je Italiaanse apparaten hebt, zijn er geen Italiaanse stopcontacten - gelukkig kregen we er wel een toen we erom vroegen bij de receptie, maar het is misschien handig om er zelf een mee te nemen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een goede balans tussen prijs en kwaliteit, het hotel is wat ouderwets maar wel heel netjes.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Hier gaan we:



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het is spijtig dat het brandalarm vier keer afging in één nacht door toedoen van één persoon. Ondanks deze overlast was het hotel over het algemeen goed en schoon.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Een ouderwetse charme met een hobbelige uitstraling. Het huisje heeft zeker zijn sporen verdiend, met hier en daar wat slijtage: het deksel van de waterkoker vertoont barsten, er ontbreekt een lichtpuntje in de badkamer, de houten vloer kraakt bij elke stap en er liggen losse stenen in de badkamer. Her en der vind je slordige siliconenplekken en het bed lijkt wel een kuil te hebben. De vloerbekleding is duidelijk aan vervanging toe. Ondanks deze minpunten was het wel schoon en heeft de accommodatie een gunstige locatie. Het ontbijt was ook prima in orde.



© 2007-2025 ReisChecker.nl