ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel The Scot House

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een heerlijke plek om te dineren! Al onze maaltijden waren prachtig opgemaakt en voortreffelijk van smaak. We verbleven in een ander hotel in de buurt, dus helaas kunnen we niets zeggen over de accommodaties.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We besloten om uit eten te gaan (we verbleven niet in het hotel). De steak pie was verrukkelijk, net als de rabarber sponge cake. Het jonge personeel bood uitstekende service met veel aandacht voor de klant! De inrichting was charmant en de ruimte was aangenaam. We hopen over een paar dagen terug te keren!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na een verblijf van 2 nachten kan ik dit verblijf van harte aanbevelen. Bij aankomst werden we verwelkomd door Liz, die ons meteen het gevoel gaf dat ons comfort en plezier de prioriteit van het hotel waren. We verbleven in kamer 1, een familiekamer, en waren erg tevreden; de bedden waren schoon en comfortabel, er was veel thee/koffie/water/koekjes en een frisse en schone eigen badkamer. Het diner in het restaurant was heerlijk. Peter en het team van bedienend personeel waren attent (zonder opdringerig te zijn), vriendelijk en relaxed. Peter bewoog zich als een elegante zwaan (die druk bezig is om de show soepel te laten verlopen), terwijl hij gasten in de gaten hield en het drukke dinerservice beheerde. Zijn gastvrijheid en persoonlijkheid charmeerden ons. Dit is echt een pareltje! Mooie accommodatie, lekker eten en geweldige mensen. Liz is voor mij echt de ster van de show...vanaf het moment dat we aankwamen tot het moment dat we vertrokken gaf ze alles wat ze had. Ik ben dankbaar voor de gesprekken die we hebben gehad. Bedankt Liz x



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben enorm genoten van ons diner hier. Hoewel we niet in het hotel verbleven, kunnen we niets zeggen over de kamers. Het eten was zo lekker dat we zelfs een tweede avond terug zijn gekomen voor het diner. Peter, onze gastheer, en al het personeel waren ontzettend vriendelijk. Het eten was heerlijk en de porties waren royaal. De sfeer was geweldig. Een echte parel!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het eetgedeelte van dit hotel verrast met verrukkelijke gerechten zoals knapperige aardappelen, een keur aan verse groenten en smakelijk vlees. De moderne inrichting en de vriendelijke service van het personeel maken de ervaring compleet. Dit eetadres verdient absoluut een herhaalbezoek en is een aanrader voor fijnproevers!



© 2007-2025 ReisChecker.nl