ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Brandshatch Place & Spa

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik was erg tevreden over de dienstverlening en communicatie die ik ontving tijdens mijn verblijf. Alles was perfect in orde. Daarom heb ik besloten om dit hotel opnieuw te boeken voor mijn verjaardag en heb ik het ook aan mijn vrienden aangeraden. Ik hoop dat mijn tweede keer in het hotel net zo goed zal zijn als de eerste keer, en ik zal zeker mijn ervaring opnieuw beoordelen na mijn verblijf. Hoewel er bij aankomst een kleine teleurstelling was doordat de fles niet in onze kamer stond, vond ik dit slechts een klein detail. De spa was fantastisch en het zwembad niet te druk, wat erg prettig was. Mijn gezichtsbehandeling was heerlijk en het diner was voortreffelijk.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Samen met mijn dochter heb ik enorm genoten van een heerlijke dag in de spa. We werden verwend met een heerlijke bodyscrub, een ontspannende nek- en schoudermassage en een verkwikkende gezichtsbehandeling. De service van Ellie en Jess was echt top! Na afloop hebben we genoten van een champagne-afternoon tea met verrukkelijke lekkernijen, waarna we heerlijk konden relaxen in de ontspanningslounge. Alle medewerkers waren ontzettend vriendelijk en behulpzaam, en de faciliteiten waren ook van hoge kwaliteit. Ik kan deze spa van harte aanbevelen!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Vandaag hebben mijn partner en ik heerlijk genoten van een dagje ontspannen in deze spa. Het personeel was ontzettend gastvrij en vriendelijk, en de faciliteiten zoals het zwembad, de jacuzzi, het stoombad en de sauna waren fantastisch. We hebben allebei genoten van een verkwikkende bodyscrub en massage, en mijn partner heeft ook nog een manicure laten doen. Het was werkelijk top (dank aan Ellie en Jess)! De afternoon tea was een heerlijke traktatie en we kijken er al naar uit om weer terug te komen. Ik kan deze spa van harte aanbevelen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Voor mijn verjaardag heeft mijn moeder me verrast met een luxe verwenbehandeling. Het personeel was bijzonder vriendelijk en attent. De spa had een prachtig zwembad en we genoten van het bubbelbad, dat we bijna de hele ochtend voor onszelf hadden. Ook de sauna en het stoombad waren perfect op temperatuur. Mijn behandeling bestond uit zowel een gezichts- als lichaamsbehandeling en het resultaat was geweldig! Het enige minpuntje was dat een product een beetje prikte op mijn gevoelige huid, maar dat was waarschijnlijk mijn eigen fout omdat ik dit van tevoren had moeten aangeven. Mijn moeder koos voor een full body massage en vond het zeer ontspannend en aangenaam. Beide therapeuten waren vriendelijk en zeer bekwaam. Wat mij betreft, was de ontspanningsruimte mijn favoriete plek. Heerlijk ontspannen met een boek op een warm, comfortabel bed was echt genieten. En de koffie was ook nog eens uitstekend. Na afloop genoten we van een heerlijke afternoon tea, waarbij de ober erg vriendelijk was en ons aan het lachen maakte. De sandwiches waren voortreffelijk! We zaten zo vol dat we zelfs geen ruimte meer hadden voor een dessert. Gelukkig kregen we een doggybag mee, zodat we later nog van de lekkernijen konden genieten. Ik zou hier absoluut weer naartoe gaan en zal het zeker aan al mijn vrienden aanraden voor een speciale verwennerij. Bovendien straalt mijn huid nu prachtig!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een dagje ontspannen - mijn tweede bezoek en opnieuw fantastisch. Het personeel was ontzettend vriendelijk en gastvrij. De massage, absoluut hemels, was het hoogtepunt van mijn dag en alleen al een reden om terug te komen. De afternoon tea was verrukkelijk, net als het avondeten. De faciliteiten waren top: stoombad, sauna, jacuzzi, een ruimte om te loungen bij het zwembad of te relaxen in een van de rustige kamers voor groepen. Daarnaast waren er een rustig café en gezellige lunchruimtes. Het hotel biedt een combinatie van spa- en fitnessfaciliteiten en bevindt zich vlakbij Brands Hatch racebaan. Dat kan soms luidruchtig zijn buiten, maar daar hadden wij totaal geen last van. Ik kan niet wachten om weer terug te gaan!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl