ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Elizabeth

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel heeft een vriendelijke sfeer en behulpzaam personeel. De ligging is ideaal om overal in de omgeving te kunnen komen. De kamers zijn comfortabel, maar zouden wel wat opgefrist en gemoderniseerd kunnen worden. Het ontbijt viel een beetje tegen; het was duur en nogal vet. Desondanks zou ik hier graag nog eens verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb hier nu twee keer verbleven en elke keer genoten. Hoewel de buitenkant wat saai oogt, is het interieur mooi ingericht en voelt het knus aan. De kamers zijn comfortabel en schoon, niet luxe maar voorzien van alles wat je nodig hebt. Het diner was lekker - ruime porties en redelijk geprijsde drankjes. Het ontbijt was ook goed - misschien zouden iets meer zelfbedieningsopties handig zijn voor gasten die snel willen vertrekken en geen zin hebben om op een versbereide maaltijd te wachten. Bovenal zijn alle medewerkers zo vriendelijk en behulpzaam - dit geeft ondanks de grootte van het hotel een huiselijke sfeer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Laat je niet misleiden door de buitenkant; hoewel het misschien een opfrisbeurt nodig heeft, is dit een elegant en goed gepresenteerd hotel van binnen. Het personeel is gastvrij en behulpzaam, en het ontbijt dat ik had was van topkwaliteit, met producten perfect bereid. Het meest opvallende voor mij was de verse koffie... gewoonweg geweldig, moest er zelfs nog één meenemen voordat ik vertrok. Dank aan het hele team van het Humber Royal!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Uitstekend hotel met uiterst behulpzaam en gastvrij personeel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het lijkt een beetje achterhaald.



© 2007-2025 ReisChecker.nl