ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Holiday Inn Express

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik ging met een groep voor slechts één nacht, maar we werden goed verzorgd. Het is een uitstekende plek om een paar dagen aan het strand door te brengen. Het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We kozen deze accommodatie vanwege de geweldige locatie in een veilige buurt, vlak bij het strand en met winkels op steenworp afstand. Voor ons gezin is hygiëne van groot belang en het hotel heeft zeker aan onze verwachtingen voldaan. We hadden een fantastisch verblijf, reisden met onze 9 maanden oude baby en werden overweldigd door de ongelooflijke vriendelijkheid van het personeel, onze dankbaarheid is groot voor de mogelijkheid om te genieten van een veilige, schone en aangepaste omgeving.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastische ervaring gehad! Voordat ik mijn reservering maakte, nam ik de tijd om alle beoordelingen te lezen en besloot op basis van de positieve reacties te boeken. Alles verliep vlekkeloos: comfortabele kamer, uitstekende service en een perfecte locatie. Tijdens onze familievakantie hebben we het ontbreken van een minibar niet gemist, omdat we gewoon wat water voor de nacht meenamen. De badkamer had handige handdoek- en badpakophanghaken. Het airconditioningsysteem was niet hypermodern, maar voldeed prima. We kochten een luchtverfrisser en zo werd de kamer al snel heel aangenaam. Het ontbijt voldeed aan de verwachtingen, hoewel het soms wat druk was, was er voldoende zitplaats, zowel binnen als buiten in de patio, waar je rustig kon genieten van je ontbijt. Zelfs gasten die net voor sluitingstijd aankwamen, kregen nog steeds vriendelijk service. Ik kan deze accommodatie zeker aanbevelen! Misschien hadden wij geluk met onze kamer, maar ik denk dat er niet veel verschil zit tussen de verschillende kamertypes. Als je gaat, geniet dan zeker van een wandeling langs Playa Brava en Cavancha zonder je zorgen te maken over vervoer of veiligheid, zelfs 's avonds laat. Groeten



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De ligging van het hotel is top en de kamers zijn redelijk. Helaas zijn er geen ligbedden bij het zwembad, wat een minpunt is. Tijdens het weekend is het ontbijt erg druk en zijn er niet genoeg tafels beschikbaar, wat het wat minder aangenaam maakt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit eetcafé...



© 2007-2025 ReisChecker.nl