ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Aranzazu Catedral

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De accommodatie is proper en gemakkelijk bereikbaar, met vriendelijk en attent personeel. De prijs voor het verblijf is zeer redelijk en het ontbijt overtreft zelfs dat van luxehotels. Het is een comfortabele en betaalbare keuze.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het hotel maakte helaas een minder positieve indruk door de onvriendelijke houding van een ober genaamd Alejandro. Hij leek totaal niet geïnteresseerd in het helpen van gasten en zijn gebrek aan beleefdheid was teleurstellend. Zelfs eenvoudige verzoeken werden met minachting behandeld, wat resulteerde in een onaangename ervaring. Het is jammer dat zo'n slechte service de algehele beleving van het verblijf heeft beïnvloed.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Mijn ervaring is recentelijk veranderd bij deze accommodatie. Waar ik eerst graag verbleef, merkte ik bij mijn laatste bezoek dat het meubilair zijn beste tijd had gehad en dat er een onaangename geur hing, alsof er negatieve energie was blijven hangen. Desalniettemin was de kamer over het algemeen wel schoon. De locatie in het centrum maakt het gemakkelijk om 's avonds eropuit te gaan en de bediening was zeer vriendelijk en attent. Als enige punt van verbetering zou ik aanraden om de kamers te renoveren, zodat de accommodatie weer helemaal up-to-date is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ons vroegere verblijf in dit hotel met mijn ouders was een geweldige ervaring, maar helaas kunnen we nu niet meer hetzelfde zeggen. Het hotel lijkt zijn glans te hebben verloren sindsdien. De ontvangst door het personeel liet te wensen over, met onvriendelijke gezichten en weinig bereidwilligheid om te helpen. Toen we om extra handdoeken vroegen omdat we met vier personen verbleven, kregen we er slechts twee. Bovendien weigerden ze het ontbijt van mijn kinderen te vergoeden omdat ze minderjarig waren. Als klap op de vuurpijl was het zwembad gedurende ons hele verblijf van twee dagen gesloten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hoogtepunt van dit verblijf was absoluut de locatie. Hoewel de kamers een beetje gedateerd aanvoelden, waren ze wel schoon. Helaas werkte de afstandsbediening van de televisie niet en gleed het bed behoorlijk. Ook ontbrak een slot op de badkamerdeur, wat betekende dat er een klein kiertje was waardoor je naar binnen kon kijken en de geluidsisolatie niet optimaal was. Gelukkig was het restaurant van goede kwaliteit. Het eten was heerlijk en de bediening was uitstekend. Helaas was het zwembad buiten gebruik, wat een domper was op ons verblijf.



© 2007-2025 ReisChecker.nl