ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Holiday Inn

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer was werkelijk prachtig, we hadden een upgrade naar een premium kamer. Het was onberispelijk schoon en voorzien van een ruime inloopdouche, thee, koffie en een koelkast: alles wat we nodig hadden. Het zelfbedieningsontbijt was een aangename verrassing, met veel keuzemogelijkheden. Ook fijn dat het hotel hondvriendelijk is. Ons enige minpuntje was de minder gastvrije ontvangst bij de receptie toen we 's avonds laat aankwamen, vermoeid en verlangend naar een kopje koffie na een lange rit. Helaas was er niemand in de bar en werden we genegeerd toen ze eindelijk verscheen, waardoor we zonder koffie bleven zitten. 's Ochtends was er geen personeel om ons naar onze tafel te begeleiden, wat tot wat verwarring leidde onder enkele andere gasten. Opvallend was echter de vriendelijke heer in de catering (met een Pools accent, geloof ik). Hij was hartelijk, maar helaas straalde de rest van het personeel weinig enthousiasme uit. Ondanks deze punten zouden we zeker terugkeren naar dit prachtige en gunstig gelegen hotel, op voorwaarde dat het management meer aandacht besteedt aan het waarderen en motiveren van hun team. Geen klachten, slechts wat opbouwende observaties.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Als u van plan bent om uw elektrische auto 's nachts op te laden, dan is dit hotel wellicht niet de beste keuze voor u. Bij aankomst en horen dat de langverwachte EV-oplaadpunten nog steeds niet geïnstalleerd waren, was het een grote teleurstelling. Het lijkt erop dat het hotel al enige tijd met het hoofdkantoor in gesprek is, maar het probleem is nog steeds niet opgelost. Deze vermelding zou dus beter van de website verwijderd worden totdat de oplaadpunten daadwerkelijk beschikbaar zijn. Gelukkig was het personeel bij de receptie uiterst behulpzaam. We moesten van kamer wisselen vanwege een defecte airconditioning en een raam dat niet open kon, wat resulteerde in een warme kamer. Echter, we hebben wel comfortabel geslapen en genoten van een heerlijk ontbijt de volgende ochtend. Al met al was het een beetje een ramp, maar de vriendelijkheid van het personeel en het goede ontbijt maakten het enigszins goed. Toch weet ik niet zeker of ik hier in de toekomst opnieuw zou boeken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De kamers hadden een sombere sfeer door het gebrek aan plafondverlichting en waren koud, ondanks mijn klachten bij de receptie die niet serieus werden genomen. Het personeel leek onvriendelijk en ongeïnteresseerd, alsof ze elke dag met het verkeerde been uit bed stapten. De herberg liet weinig positieve indruk achter, behalve dan misschien het ontbijt, dat wel aangenaam was. Ik was echter in twijfel of het een lovehotel of een zakenhotel was, vanwege de vreemde sfeer en de ongemakken in de kamers.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De accommodaties waren nogal gewoontjes en de maaltijden in het restaurant vielen erg tegen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel ligt op een gunstige locatie nabij een bedrijventerrein en biedt voldoende gratis parkeergelegenheid. Echter, de uitstraling van het hotel laat te wensen over en de algemene ruimtes zouden beter schoongehouden kunnen worden. Bij binnenkomst is er geen aangename geur te bespeuren. Hoewel de airconditioning functioneel is, produceert deze veel lawaai. Daarnaast vonden we het bed aan de smalle kant, meer geschikt voor één persoon dan voor twee.



© 2007-2025 ReisChecker.nl