ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel La Quinta International Drive

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging9
  • Service6

Tijdens ons weekendje in Disneyland verbleven we in dit hotel en hebben we voornamelijk gebruik gemaakt van de faciliteiten om te slapen en te ontbijten. De kamers waren uitstekend en we hadden alles wat we nodig hadden. Het ontbijt was ook erg goed, vooral de verse pancakes die we meenamen als lunch. Er was voldoende keuze aan brood, fruit en andere lekkernijen. De gratis shuttle service naar Disneyland was zeer handig, met meerdere vertrektijden gedurende de dag. 's Avonds waren er ook meerdere gratis shuttles terug, maar het was wel belangrijk om goed geïnformeerd te zijn over de vertrektijden en locaties. Het zwembad was een leuke toevoeging om 's avonds even te ontspannen. Op loopafstand waren er diverse voorzieningen, zoals een supermarkt, een Chinese winkel, een tankstation en een plaza met eetgelegenheden. Al met al was ons verblijf hier precies wat we nodig hadden voor een geslaagd weekendje Disney.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service4
  • Kindvriendelijkheid6

Dit hotel bevindt zich aan de levendige International Drive en biedt een handige gratis pendeldienst naar Disney World. Het ontbijt laat helaas te wensen over en het personeel komt ietwat afstandelijk over. Gelukkig zijn de kamers ruim en bijna als suites ingericht, al kan de geur van de airconditioning soms wat opvallend zijn. Voor attractietickets hanteert het hotel normale prijzen en het zwembad is volop zonnig plezier.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging10
  • Service5
  • Kindvriendelijkheid9

Het personeel is erg gastvrij en de accommodatie is pas gerenoveerd. Je hebt de beschikking over een geldautomaat en er is een snackbar naast de deur. Het WiFi signaal is niet al te sterk, maar er is wel een kleine winkel aanwezig. Daarnaast biedt het hotel een gratis pendeldienst naar parken en attracties, en je vindt een bushalte recht tegenover het gebouw. De receptie is 24 uur per dag geopend en er is beveiliging aanwezig. De kamers zijn keurig en parkeren is gratis. De ligging is centraal en er zijn verschillende eetgelegenheden en winkels in de buurt.



© 2007-2025 ReisChecker.nl