ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Clarion Maingate

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging6
  • Service7

Ondanks onze late aankomst heeft het hotel een positieve indruk achtergelaten. We werden vriendelijk ontvangen en kregen een mooie kamer met een koelkast en koffiezetapparaat. Hoewel er renovatiewerkzaamheden aan de gang waren (tot begin april), hebben we hier gelukkig weinig last van gehad. Helaas was het restaurant hierdoor gesloten, maar gelukkig waren er genoeg eetgelegenheden en souvenirwinkels in de buurt, zowel naast als tegenover het hotel. Er was een shuttleservice naar de attracties, maar een auto is bijna onmisbaar in de Verenigde Staten.



Reisperiode: onbekend

  • Ligging4
  • Service7

Dit nette en gezellige hotel bevindt zich aan een drukke weg. Hoewel er enkele eetgelegenheden in de buurt zijn, waren wij niet erg onder de indruk. De supermarkt had een magere voorraad. De nabijheid van alle parken is een pluspunt, maar verder viel er weinig te beleven. Wij zijn niet van plan om snel weer naar Orlando te gaan. Het ontbijt was overigens erg betaalbaar met een voucher van slechts 3 dollar, verkrijgbaar bij de receptie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4
  • Ligging6
  • Service9

Prima locatie nabij de Disney-parken met handige gratis parkeermogelijkheden. Hoewel het hotel en de kamers wat verouderd zijn, zijn ze wel keurig schoon. De lift vertoonde wel wat eigenaardigheden, leek bijna te haperen. Wij hebben geen gebruik gemaakt van het ontbijt of andere eetgelegenheden, dus daar kan ik geen oordeel over geven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging8
  • Service10

Dit hotel heeft een klassieke uitstraling met een vleugje nostalgie, maar is tegelijkertijd goed onderhouden en hygiënisch. De comfortabele bedden zorgen voor een goede nachtrust. Daarnaast beschikt het hotel over een verwarmd zwembad en een ontspannend bubbelbad. De ruime kamer is voorzien van alle benodigdheden om je verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Ideaal voor gasten die de pretparken willen bezoeken, aangezien Disneyland slechts op 10 minuten rijden met de auto ligt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid7

De kamers ogen wat gedateerd, maar zijn zeer netjes. Dagelijks schone handdoeken en op verzoek worden de lakens vervangen. Omdat we twee weken bleven, kregen we een gratis upgrade naar een ruimere kamer met een koelkast, magnetron en sofa die ook dienst deed als derde bed. Er was voldoende ruimte voor vier personen. Het personeel was vriendelijk en hulpvaardig. Het zwembad was niet groot, maar groot genoeg om even lekker af te koelen. De ligbedden waren comfortabel, er waren gratis badhanddoeken en het was tijdens ons verblijf heerlijk rustig. De poolbar was alleen 's avonds geopend en hier kon je ook kleine maaltijden nuttigen of afhalen. In de buurt waren veel souvenirwinkels en restaurants te vinden, met zelfs een McDonald's en Burger King naast het hotel. Aan de overkant waren Ponderosa en Sizzler (waar je voor $5 kon ontbijten). We hebben niet in het hotel zelf gegeten. De ligging was zeer gunstig ten opzichte van de Disney parken, vlakbij Highway 192 op marker 5. Andere parken waren 15 tot 25 minuten rijden. Er was ook een gratis pendelbus die meerdere keren per dag reed, maar daar hebben we geen gebruik van gemaakt. Er was een kleine fitnessruimte met gratis water, waar veel gasten hun flesjes kwamen bijvullen. Op 10 minuten rijden was er een internetcafé en op de kamer was het mogelijk om internet te gebruiken met je eigen laptop.





© 2007-2025 ReisChecker.nl