ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Victoria Angkor

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service9

Wat een fantastische ervaring was ons verblijf in dit luxueuze hotel! Het ontbijt was ongekend uitgebreid en de koloniale inrichting gaf een bijzondere sfeer aan de hele ervaring. Alles was tot in de puntjes verzorgd en het personeel was ongelofelijk vriendelijk. Een absolute aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging10
  • Service10

Net terug van een weekje weg en wat was het fantastisch! Alles was gewoon geweldig. De kamers waren prachtig, het zwembad was perfect en de luxe was ongeëvenaard. Het ontbijt was overvloedig en zelfs voorzien van bubbels. Voor het diner hebben we ervoor gekozen om in Siem Reap zelf te eten, om helemaal op te gaan in de sfeer van het stadje.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging7
  • Service9

Dit prachtige hotel, onderdeel van een keten met invloeden uit Vietnam en Frankrijk, is een echt pareltje. Het grote zwembad is heerlijk rustig en biedt volop ontspanning. De kamers zijn smaakvol ingericht met een warme houten uitstraling, hoewel dit in de toekomst mogelijk wat slijtage kan vertonen. In het Franse restaurant geniet je van heerlijke gerechten met een mix van Franse en Aziatische invloeden. Hoewel het wat prijzig is, is het hier aangenaam rustig. In het restaurant bij het zwembad kun je genieten van een smakelijk ontbijtbuffet, en ook voor lunch en diner ben je hier aan het juiste adres. Vanuit dit hotel kun je gemakkelijk de prachtige tempels van Angkor Wat verkennen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl