ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Telegrafo Boutique

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De locatie van het hotel was handig, midden in het centrum. De kamers waren ruim, maar helaas liet de hygiëne van de sprei te wensen over (gelukkig werd deze later wel vervangen). Het viel op dat de handdoeken niet regelmatig werden vervangen in de kamers en er was ook een tekort aan toiletpapier. Daarnaast waren de prijzen voor consumpties in het hotel, zoals drankjes in de lobby of op het dakterras, zeer hoog en onredelijk. Al met al voldeed dit hotel absoluut niet aan de standaard van een viersterrenaccommodatie. Mocht je de keuze hebben, dan is het verstandig om voor een ander hotel te kiezen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Terwijl we genoten van ons verblijf in Havana, was het duidelijk dat de normen niet helemaal Europees waren. Desondanks wist dit hotel ons te verrassen op een positieve manier ten opzichte van anderen in de omgeving. De kamers waren ruim en voorzien van moderne gemakken zoals een minibar, airconditioning en een kluisje. Wat echt opviel was de prachtige nieuwe badkamer. Hoewel een bekend probleem in Cuba, moet worden opgemerkt dat er vaak een muffe geur in de kamer hing, die met regelmatige ventilatie te verhelpen is. De bar bevond zich op een gunstige locatie aan de Paseo del Prado naast Calle Rafael, waardoor het een centraal punt was om te ontspannen. Dit hotel bleek een gay-vriendelijke setting te hebben, hoewel het voor ons bij boeking niet direct duidelijk was. Toch waren er zowel homo- als heterostellen aanwezig, wat zorgde voor een gevarieerde sfeer. Het zwembad op de 5e verdieping was een leuke toevoeging, maar wel aan de kleine kant.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Tijdens onze verblijf van 5 dagen in dit hotel tijdens onze 15-daagse reis hadden we aanvankelijk een aangename ervaring. Echter, bij terugkomst in de kamer werden we geconfronteerd met diverse ongemakken, zoals een ondergelopen badkamer, een kapot bidet en een minimale waterdruk waardoor douchen vrijwel onmogelijk was. De airconditioning liet het ook afweten, wat resulteerde in een benauwde nacht op de vochtige derde verdieping met natte tapijten. Het ontbijt, dat om 7 uur begon, was om 8 uur al volledig uitgeput, zonder eieren, koekjes of ontbijtgranen. Teleurgesteld besloten we om elders te ontbijten en betaalden we €11 bij Hotel Parque Central. Zelfs na het verzoek om onze kamer te veranderen, bleven we kampen met een defecte airconditioning, waardoor de hitte ondraaglijk werd met 100% luchtvochtigheid. De beloofde late check-out en gratis drankjes ter compensatie werden niet waargemaakt: we moesten onze koffers achterlaten in de kamer van andere reisgenoten en elke drankbestelling moest geautoriseerd worden, wat resulteerde in lange wachttijden. Al met al een zeer teleurstellende ervaring die ik niet aanbeveel!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een prachtige accommodatie in het hart van de levendige stad Havana



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel bevindt zich op een geweldige locatie bij Central Park. Met alle belangrijke bezienswaardigheden op een steenworp afstand en een adembenemend uitzicht vanaf het zwembad op het dak, is dit echt een topverblijf!



© 2007-2025 ReisChecker.nl