ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Caledonian

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Mooi verzorgde kamers. Achteraan is er een beperkte parkeermogelijkheid. Gezellige bar met meerdere tv's voor sportliefhebbers. Smaakvol ontbijtbuffet met zowel warme als koude opties. Op slechts een korte wandeling van het metrostation richting het bruisende centrum van Newcastle. Omringd door leuke bars en restaurants. Ideaal gelegen als vertrekpunt voor het ontdekken van de stad.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel was echt een aangename verrassing. Het personeel was ontzettend vriendelijk en het ontbijt was van topkwaliteit. Hoewel de locatie niet perfect was, en de vier sterren overschaduwd werden door de onhandige parkeerplaats, heb ik toch enorm genoten van mijn tijd hier.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is perfect gelegen voor onze behoeften. Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam. De kamers waren brandschoon, al mogen de gangen wel wat extra zorg gebruiken. Het ontbijtbuffet was prima, al zou een ruimere selectie aan eiergerechten een leuke toevoeging zijn. Al met al een goed hotel, waar ik zeker weer zou verblijven.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik kom hier regelmatig vanwege de perfecte ligging, het comfortabele bed en de nette kamers. De waterdruk in de douche is altijd top. Het personeel is ontzettend vriendelijk en hulpvaardig, wat het verblijf extra aangenaam maakt. En niet te vergeten, de prijzen zijn zeer redelijk.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit fantastische hotel biedt privéparkeergelegenheid en heeft mijn verblijf tot een geweldige ervaring gemaakt. Ik heb hier twee keer gelogeerd, beide keren in een ruime tweepersoonskamer op de begane grond. De kamers waren uitgerust met alles wat ik nodig had voor een comfortabel verblijf, inclusief heerlijk ruikende geurstokjes die een aangename sfeer creëerden. Het ontbijt was meer dan prima, met een gevarieerd buffet dat aan ieders wensen voldeed en je de hele dag energie gaf. De locatie van het hotel was perfect, met verschillende bars voor een gezellige avond uit, een koffiebar aan de overkant van de straat, een nabijgelegen pizzeria en een handige supermarkt voor eventuele vergeten benodigdheden. Al met al was dit hotel een waar juweeltje en ik zou het zeker aanraden aan iedereen die op zoek is naar een comfortabel en aangenaam verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Ligging9
  • Service10

Het hotel is knus en bevindt zich op een levendige straat met meerdere hotels, restaurants en bars. Er is geen lift aanwezig, wat bij momenten druk kan zijn. De personeel is vriendelijk en het eten is redelijk. Helaas is er geen wifi beschikbaar, maar er is wel een internetcafé in de buurt. Het hotel ligt dicht bij de metro. Ik verbleef hier een week.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl