ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Citadines Holborn

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Wat een teleurstellende ervaring was dit zeg! Bij het inchecken kregen we te horen dat ons verblijf van 5 nachten geen schoonmaakservice zou krijgen, wat prima was volgens het beleid. Op de derde dag liep echter zomaar een huishoudster mijn kamer binnen, terwijl ik er nog was, en moest ik haar wegsturen. Toen ik op de vierde dag terugkwam, was mijn kamer onverwachts schoongemaakt en tot mijn schrik was mijn waardevolle scheerapparaat verdwenen. Ik heb dit gemeld bij de receptie en gevraagd waarom mijn kamer was schoongemaakt terwijl mij eerder was verteld dat dit niet zou gebeuren. Het werd onderzocht, maar uiteindelijk bleek dat niemand in de huishouding iets had meegenomen. Ik vroeg om uitleg en controle over deze ongewenste indringing in mijn kamer. Uiteindelijk beweerden ze dat ze het scheerapparaat niet konden vinden, na tien dagen van wachten op een reactie. Hoewel de locatie gunstig was, zou ik deze plek niet aanbevelen aan anderen. Tenzij je houdt van misleiding, diefstal en onverschillige behandeling, zou ik hier niet nog eens verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De ervaring die we in dit hotel hebben gehad, was absoluut teleurstellend. Het begon al met het nieuws dat we het hotel moesten verlaten en de rest van onze reis elders moesten doorbrengen, ondanks dat we maanden van tevoren hadden geboekt. Er werden geen excuses aangeboden en er leek geen gevoel van verantwoordelijkheid te zijn. Na veel gedoe boden ze uiteindelijk aan om ons voor slechts één nacht te laten blijven en ons vervolgens naar een ander hotel te verplaatsen. Zelfs dit was onaanvaardbaar en het compenseren van de situatie was blijkbaar geen optie. Het duurde uren in de lobby voordat ze ons eindelijk twee kamers aanboden in een ander filiaal. Zelfs het beloofde vergoeden van de taxikosten bleek uiteindelijk niet te worden nagekomen. Het gebrek aan service, onprofessioneel gedrag en het gebrek aan actie bij problemen heeft ons diep teleurgesteld. Deze ervaring heeft zeker een domper gezet op onze hele reis.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

In december 2024 verbleef ik 4 nachten in dit hotel. De kamer was onlangs gerenoveerd en straalde netheid uit. De keuken was goed uitgerust en ik kon heerlijk ontspannen in het ligbad om mijn vermoeidheid weg te spoelen. Handig was ook het strijkijzer in de kamer. In de gedeelde faciliteit bevonden zich wasmachines en drogers die je met een handige app kon gebruiken en betalen. De ligging naast Holborn Station was ideaal en met verschillende supermarkten in de buurt was alles binnen handbereik. Bovendien was het feit dat ik op loopafstand van het theaterdistrict verbleef precies wat ik nodig had.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Uitstekende accommodatie



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft een uitstekende locatie naast de metrohalte Holborn. Binnen 10 minuten lopen ben je in Covent Garden, een populaire toeristische plek. Vlak daarna sta je al op Trafalgar Square, wat een geweldige ervaring is. Wat dit hotel extra speciaal maakt, is de gratis koffie en thee die 24/7 beschikbaar zijn, en je kan tegen een kleine meerprijs genieten van een continentaal ontbijt. De kamers en badkamers zijn verrassend ruim voor Londen, met een moderne keuken die van alle gemakken is voorzien. De prijs-kwaliteitverhouding is hier dus absoluut top!



© 2007-2025 ReisChecker.nl