ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Mercure Casa Veranda

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De kamers zijn oké, maar de service in het restaurant is ver te zoeken. Het is beter om ergens anders te gaan eten. Het personeel negeert je compleet en laat je veel te lang wachten op je bestelling. Echt onacceptabel.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is fantastisch gelegen en biedt een aangename ervaring. De kamers zijn stijlvol ingericht en de service is uitstekend. Het ontbijtbuffet is heerlijk. Het enige minpuntje is dat de bedden aan de harde kant zijn.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een pareltje! De inrichting straalt luxe uit en de ligging is perfect. De prijs is zeker geen struikelblok voor de kwaliteit die je ervoor terugkrijgt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit is de ideale accommodatie voor zowel werk als plezier, vooral voor gasten uit de Verenigde Staten (het lijkt erop dat ze hier de voorkeur geven aan dollars). De locatie is uiterst veilig en biedt een prachtig uitzicht over de stad.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Er was geen sprake van een goede nachtrust. De bedden waren duidelijk aan vernieuwing toe. Ze waren te kort en niet bepaald comfortabel. Vooral de kussens bleken een struikelblok te zijn, wat mijn slaap ernstig verstoorde. Vier kussens per bed is prima, maar het zou beter zijn als er variatie was in stevigheid en dikte om aan verschillende voorkeuren te voldoen. Bovendien leek er een probleem te zijn met de sanitaire voorzieningen. Het doorspoelen van het toilet verliep moeizaam, de douche liep langzaam leeg en het bad was erg hoog om in te stappen. Dit kwam allemaal niet ten goede aan het gevoel van comfort en gemak tijdens het verblijf.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl