ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Plaza Poblana

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De kamers in dit hotel zijn comfortabel en schoon, maar we ondervonden helaas een ernstig incident tijdens ons verblijf. Het lijkt erop dat er sprake was van diefstal door een medewerker, wat resulteerde in verloren bezittingen uit meerdere kamers waarin we verbleven. Ondanks onze bezorgdheid leek het management en het personeel niet in staat om dit probleem adequaat op te lossen. Er ontstond onenigheid en wantrouwen toen we probeerden dit voorval aan te kaarten, wat zeer teleurstellend was. Uiteindelijk bleek dat een serveerster verantwoordelijk was voor de diefstal. Het feit dat er items ontbraken uit alle vier de kamers is zorgwekkend en hoewel sommige van onze bezittingen achteraf werden teruggestuurd, blijven we nog steeds enkele items missen. Het hotel zou zich moeten richten op het aanpakken van dit voorval op een professionele en open manier, in plaats van de schuld te schuiven naar de gasten. Excuses en verbeteringen in de interne processen zouden op zijn plaats zijn om te voorkomen dat zoiets in de toekomst weer gebeurt. Hoewel we tot nu toe geen compensatie hebben gevraagd, overwegen we dit wel gezien de omstandigheden en het gebrek aan verantwoordelijkheid van het hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De locatie is prachtig en het hotel is ruim opgezet, maar de klantenservice laat sterk te wensen over. Bij aankomst ontbrak de afstandsbediening van de televisie in mijn kamer. Ook beloofden ze ons eerst een gratis ontbijt, maar later bleek deze toch in rekening te zijn gebracht, waardoor we extra moesten betalen voor het buffet. Tijdens ons diner in het restaurant was er geen brood beschikbaar en kregen we goedkope koekjes voorgeschoteld in plaats daarvan.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is absoluut een pareltje met vier sterren! De gastvrijheid van het personeel is ongeëvenaard en de kamers stralen absolute netheid uit. Je hoeft je geen zorgen te maken over dorst, want er staat altijd water voor je klaar en voor degenen die van koffie houden, is er een handige koffiemachine beschikbaar. Bovendien zijn er handige voorzieningen zoals een strijkijzer, die ik persoonlijk erg nuttig vond. De badkamer is compleet uitgerust en het restaurant biedt zelfs roomservice, terwijl de bar beneden garant staat voor gezelligheid.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De locatie van dit hotel dicht bij de CAPU is perfect als je graag goedkoop en lekker wilt eten in de buurt. De ruime badkamer en kleine speelruimte voor kinderen zijn leuke extra's, net als het bescheiden zwembad. Helaas is het verblijf niet zo rustgevend als het eruitziet op de foto's. Het is er namelijk ontzettend lawaaiig, met geluiden van buiten en andere gasten die je slaap kunnen verstoren. Zelfs met het raam open om te luchten, moet je rekening houden met alle activiteiten in de nabijheid. Het gebrek aan airconditioning of ventilatie maakt de kamer extra benauwd. Persoonlijk kon ik door een onverklaarbaar geluid 's nachts niet slapen, wat mijn ervaring negatief heeft beïnvloed. Hoewel de locatie aantrekkelijk is, zou ik vanwege het gebrek aan rust en slaapkwaliteit niet snel opnieuw voor dit hotel kiezen of het aanraden aan anderen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De ligging van het hotel nabij het busstation is een handige bonus. Het personeel is gastvrij en de kamers worden goed schoongehouden, hoewel er geen airconditioning is. Om af te koelen, moet je het raam openen, maar dan dringt het geluid van buiten door. Ook kan er een onaangename geur vanuit de badkamer komen. Ik heb dit opgelost door wat AX mannendeodorant te spuiten en de deur te sluiten, wat hielp. De omgeving voelt veilig aan. Houd er rekening mee dat het ontbijt niet inbegrepen is en extra kosten met zich meebrengt. Het is lastig om duidelijkheid te krijgen over de prijs van het buffet. Het buffet zelf is redelijk van kwaliteit, maar ik zou aanraden om geld te besparen en in plaats daarvan de markt aan de overkant te bezoeken, waar je voor minder geld veel meer variatie vindt.



© 2007-2025 ReisChecker.nl