ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Villablanca

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel, hoewel door de jaren heen gevuld met geschiedenis, heeft dringend behoefte aan modernisering van de kamers en vernieuwing van matrassen en kussens. Het ontbijtbuffet laat veel te wensen over met beperkte keuzes en gerechten die hun frisheid verloren hebben. Een eenvoudig verzoek voor gekookte eieren bleek onmogelijk vanwege de teleurstellende staat van de keukenapparatuur. De koffieopties – Americano, espresso en cappuccino – beloofden veel, maar bleken een tegenvaller door een defecte machine. De belofte van een "huisdiervriendelijk" beleid leek dubbelzinnig toen we niet op het terras mochten ontbijten, terwijl de hotelkat vrijelijk op de tafels ronddoolde. Het gebrek aan klantgerichtheid binnen het hotelpersoneel was duidelijk, met een onwelkome houding die de gastvrijheid ondermijnde. Een ongelukkig voorval met een handdoekenkaart resulteerde in onterechte kosten die niet werden rechtgezet, ondanks herhaaldelijke pogingen tot communicatie met het hotel. Kortom, een potentieel pittoresk verblijf dat in de realiteit teleurstellend was op meerdere fronten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Tijdens mijn overnachting bij mijn ouders heb ik een aantal dingen opgemerkt die mijn ervaring beïnvloed hebben. Bij aankomst was de ontvangst allesbehalve hartelijk. De kamer die ik kreeg toegewezen was lastig te vinden, verscholen aan de achterkant van het hotel en zelfs het personeel wist niet precies waar deze was. Uiteindelijk moest ik aan een medewerker die ik toevallig achter de kamer vond, om aanwijzingen vragen. Hoewel de kamer ruim was, kon ik niet om het feit heen dat het meubilair en de decoratie hun beste tijd gehad hadden. De tv-ontvangst liet regelmatig te wensen over, wat erg storend was. Opmerkelijk daarbij was dat voor drie personen slechts één stuk zeep werd verstrekt. Ik vond het ook jammer dat de shampoo en zeep niet in leuke flesjes zaten om mee te nemen als aandenken, maar in goedkope dispensers aan de muur van de badkamer. De vondst van een kakkerlak in de gootsteenhoek deed mijn walging en vertrouwen geen goed. Ook het feit dat het personeel achtergelaten glazen en waterflessen in de badkamer wastafel liet staan, vond ik slordig. De matras had duidelijk een grondige reiniging nodig, aangezien het onderste deel bedekt was met stof, wat mijn comfort negatief beïnvloedde. Hoewel ik de betaalbaarheid van het verblijf waardeerde en het gezelschap van een kat in het restaurant leuk vond, denk ik dat dit niet voor iedereen geldt. Het feit dat de medewerkers pas gedag zeiden na begroet te worden en het niet vermelden van voorzieningen zoals een ijsdispenser aan de achterkant van het hotel en een minibar in de kamer, droegen bij aan een matige ervaring. Al met al was mijn verblijf acceptabel, maar het heeft geen blijvende indruk op me gemaakt, waardoor ik niet van plan ben om terug te keren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze plek was echt een schot in de roos! Vanaf het moment dat we de receptie binnenliepen, werden we hartelijk ontvangen en kregen we uitgebreide uitleg over alle faciliteiten. De kamer was een oase van comfort met ruime en schone bedden, net zoals de badkamer. Het balkon met uitzicht op de patio en het zwembad was een aangename verrassing. Het zwembad zelf was groot, schoon en heerlijk warm - zwemmen was puur genot. De avondsluiting om 21.30 uur gaf ons alle tijd om overdag naar het strand te gaan en 's avonds een verfrissende duik te nemen. Het ontbijtbuffet was verrukkelijk en gevarieerd, en met de promotieprijs van 200 pesos een echte traktatie. Het hotel was zeer inclusief, met veel voorzieningen voor ouderen en mensen met een handicap, zelfs in de badkamers. De locatie was perfect, met de stranden van Santa Cruz en de baai van Chahué om de hoek. De lobby nodigde uit om te ontspannen en het verse water bij de ingang was een aangename verrassing. En laten we de vriendelijke hotelkittens niet vergeten! Ze waren zo aanhankelijk en lief - een echte toevoeging aan de huisdiervriendelijke sfeer van de plek. Ik zou zeker terugkeren naar dit kleine paradijs in Huatulco. Laat die kittens stralen met liefde en genegenheid, ze zijn het waard!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf van 4 nachten in Villablanca was fantastisch! De kamer bood niet alleen comfortabele bedden en privacy, maar ook een prachtig balkon om van te genieten. Het ontbijt was absoluut heerlijk en was inbegrepen bij onze reservering. Bovendien was het handig dat er een supermarkt direct achter het hotel was, en dat de markt slechts een paar blokken verderop lag. We konden gemakkelijk een taxi nemen aan de ingang van het hotel om verschillende nabijgelegen stranden te verkennen. We kijken er nu al naar uit om terug te keren!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze plek heeft mijn hart gestolen. Het ontbijt is echt fantastisch en het personeel is top. De prijs is meer dan redelijk, vooral als je buiten het hoogseizoen boekt. Oorspronkelijk was ik van plan om een appartement te kopen, maar ik ben zo blij dat we hier zijn gebleven. Het voelt als thuis.



© 2007-2025 ReisChecker.nl