ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel El Panama

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb echt een geweldige ervaring gehad! De medewerkers waren ontzettend beleefd en behulpzaam, op een manier die ik nog niet eerder heb meegemaakt. Een perfecte balans tussen vriendelijkheid en hoffelijkheid. Ze stonden klaar om me te helpen in alles wat ik nodig had. Een speciale shout-out naar Jailini, zij is echt top! ❤️



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Teleurstellend en chaotisch - een nachtmerrie van een verblijf Bij onze aankomst in het hotel met onze grote groep werden niet alle kamers op tijd klaargemaakt voor de beloofde inchecktijd van 15.00 uur. Pas bijna drie uur later waren vier kamers gereed. Wat nog erger was, is dat een van onze groepsleden een kamer kreeg toegewezen waar al gasten in verbleven. Het leek alsof elke opeenvolgende kamer hetzelfde scenario herhaalde, met gasten die al aanwezig waren en situaties die steeds ongemakkelijker werden. Na meerdere pogingen van het personeel om ons correcte kamers toe te wijzen en telkens weer te falen, begon de onveiligheid en het wantrouwen toe te nemen. Het idee dat onze kamers niet eens fatsoenlijk konden worden beheerd, deed ons twijfelen aan de veiligheid van onze eigendommen in het hotel. Daarnaast liet de hygiëne ook te wensen over. Schoonmaak leek een zeldzaamheid, met zelfs ongevraagde bezoeken van het personeel die onze kamer binnenkwamen zonder te kloppen. Dit voelde aan als een inbreuk op onze privacy en was verontrustend. Al met al was dit een verontrustende en ontmoedigende ervaring. Ik zou dit hotel ten zeerste afraden aan anderen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het Panama Hotel - Een teleurstelling met kakkerlakken! Wanneer je op zoek bent naar comfortabel verblijf, is het beter om wat extra geld uit te geven en elders te gaan. Dit hotel is in een erbarmelijke staat en het is geen aanrader, tenzij je geen andere keuze hebt. Ondanks de tegenvallende staat van het hotel, waren er enkele personeelsleden die opvielen door hun uitzonderlijke service en zorgzaamheid tijdens ons verblijf: - Taymara, de ontbijtbuffetverzorger, zorgde voor een geweldige service en maakte onze ochtenden speciaal. - Jack, de valet, gaf oprechte aandacht en waardevolle aanbevelingen. - Rachel, de dienstdoende manager, hielp ons met het regelen van fatsoenlijke kamers. - Christopher, de kamerbediende, bracht ons handdoeken, zelfs om 22.30 uur 's avonds. Hoewel we kozen voor dit hotel vanwege eerdere positieve ervaringen, bleek het nu een grote teleurstelling te zijn. De kwaliteit is achteruitgegaan en er zijn duidelijke tekenen van verval. De eerste tegenvaller was toen het hotel onze kamercategorie zonder overleg veranderde. Mijn familie had problemen met de kamers en pas na meerdere keren klagen kregen we hulp van Rachel om betere kamers te krijgen. Helaas ontdekten we tijdens ons verblijf: - Kakkerlakken in de kamer, wat zeer onaangenaam was. - Het hotel is duidelijk verwaarloosd en heeft dringend renovatie nodig. - De service was inconsistent, afgezien van enkele uitzonderingen. - Handdoeken werden niet regelmatig aangevuld. - Het ontbijt was acceptabel maar miste variatie. - Het lijkt erop dat het management zich meer richt op grote groepen en conferenties dan op individuele gasten. Al met al was ons verblijf een mix van teleurstelling en enkele heldere momenten van goede service. Het is jammer om te zien dat een hotel met potentieel zo is afgegleden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het ontbijt was heerlijk, we hebben genoten van het ruime zwembad en de comfortabele bedden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel valt op alle vlakken ver onder de maat voor een vijfsterrenaccommodatie en kan op z'n best worden beschouwd als een driesterrenhotel. De kamer oogt gedateerd met versleten meubels en biedt te smalle tweepersoonsbedden. Daarnaast is er slechts één prullenbakje per kamer, de badkamer is klein en verouderd, het ontbijt is erg basic en het hotel is rumoerig door grote groepen luidruchtige jongeren. De WIFI is langzaam en valt constant uit. Het hotel mag dan wel de prijs van een vijfsterrenhotel hebben, in werkelijkheid komt het meer over als een driesterrenhotel. Gelukkig waren het personeel vriendelijk en de kamers ruim.



© 2007-2025 ReisChecker.nl