ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Levor 1

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ik kon 's avonds laat gemakkelijk inchecken zonder enig gedoe. Bij de receptie sprak de eigenaar goed Engels. Er was een lift beschikbaar en op de gang kon ik koud en warm water halen. Helaas was er een vervelend detail: toen ik de airconditioning aanzette, kwam er in plaats van frisse lucht een sterke sigarettengeur naar binnen die bijna misselijkheid veroorzaakte... Ook was er geen warm water in de douche helaas.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel heeft een gunstige locatie, niet ver van het centrum van de hoofdstad, waardoor de prijzen niet zo hoog zijn als in het centrum. Het is gemakkelijk bereikbaar met tramlijn 32 naar het Unirii-plein. Ik heb gegeten in het restaurant, wat prima was.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De ervaring was bijna perfect, ware het niet voor die hardnekkige tabaksgeur die maar niet leek te verdwijnen. Ondanks de inspanningen van het schoonmaakpersoneel om de lucht op te frissen, bleef de geur terugkomen alsof hij in de muren was getrokken en zich door de ruimte bleef verspreiden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De kamer was ongelooflijk smerig, met schimmel in de badkamer, vuile handdoeken en een tapijt dat zijn beste dagen al lang achter zich had gelaten. Bovendien hing er een afschuwelijke geur die niet te negeren was. Na een drie minuten durende marteling van koud water, dat nauwelijks warmer werd, besloot ik dat het beter was om mezelf gewoon niet te wassen. En alsof dat allemaal nog niet erg genoeg was, werd ik bij aankomst geconfronteerd met onverwachte kosten en een verplichte contante betaling die niet op voorhand was gecommuniceerd. Dit hotel, dat het duurste was van mijn hele reis door Roemenië, blijkt ook het slechtste te zijn dat ik ooit heb meegemaakt, op slechts twee in mijn persoonlijke ranglijst van vreselijke hotels. De enige positieve punten die ik kan noemen zijn de 24/7 receptie, het gratis parkeren en de gunstige ligging nabij het centrum. Als ik van tevoren had geweten wat me te wachten stond, had ik ervoor gekozen om in mijn auto te slapen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Wat een drama was dit hotel zeg! Toen ik daar aankwam, kon ik bijna niet geloven wat ik zag. De hygiëne liet zo te wensen over dat ik serieus overwoog om in de auto te gaan slapen. De lakens leken wel niet verschoond, de handdoeken waren vies en de badkamer was ronduit smerig. Het deed me denken aan een surrealistisch reisavontuur, vergelijkbaar met die van het programma Top Gear in Afrika. Ik vraag me nog steeds af hoe een hotel überhaupt kan blijven functioneren onder zulke omstandigheden. Ik hoop echt dat ik daar geen ongewenste souvenirs heb opgelopen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging5
  • Service9

Op slechts een korte wandeling van ongeveer 15 minuten van het bruisende Victoriei-plein, waar je een metrostation en zelfs een Starbucks kunt vinden, is dit hotel gelegen in een levendige maar niet per se chique buurt. Wij verbleven in het bijgebouw van het hotel, waar we verrast werden door een ruime kamer met airconditioning en een balkon. Het ontbijt was ronduit fantastisch voor zo'n betaalbare prijs. De service was ook goed en de schoonmaak was zoals het hoort. We hadden via internet een tweepersoonskamer geboekt, inclusief ontbijt, voor slechts 30 euro per nacht. Als je hier verblijft, raden we je aan om de bus 783 te nemen (kosten ongeveer 50 cent) in plaats van een dure taxi vanaf het vliegveld (zowel Otopeni als Baneasa) en uit te stappen op Victoriei-plein om makkelijk bij het hotel te komen. Maak ook zeker een uitstapje naar AFI Palace Cotroceni, een van de grootste winkelcentra van Europa, op slechts 10 minuten lopen van het metrostation Politehnika. Verken de omgeving van Strada Selari (bij metrostation Unirii) voor leuke cafés, pubs, grand cafés en restaurants.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl