ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Capri

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Perfecte ligging, op korte afstand van zowel de historische wijk als het busstation. Het personeel gaf ons meteen een warm welkom en raadde ons enthousiast aan om te genieten van alle diensten en voorzieningen. Dit hotel onderscheidt zich door de hele dag door gratis eten en drinken aan te bieden, wat echt uniek is. De kamer was gezellig, knus en brandschoon. Bovendien was het ontbijtaanbod gevarieerd en heerlijk.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We hebben enorm genoten van ons verblijf hier. Het hoogtepunt was absoluut de drankbar, waar je de hele dag door gratis bier en frisdrank kunt krijgen, en de snackbar die van 's middags tot 's avonds laat open is. Het was zo handig en ontspannend om daar naartoe te kunnen gaan. De kamers waren prachtig en ruim. Het enige minpuntje was de jacuzzi, die helaas niet warm genoeg was. Maar over het algemeen waren de services prima in orde.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een aanrader! De 'happy hour' is perfect georganiseerd en zorgt voor een gezellige sfeer. De kamers zijn heerlijk om in te vertoeven.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Genoten van heerlijke Irish coffee en verrukkelijke patatas bravas!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ontvangst was uiterst gastvrij en hartelijk. De kamers waren brandschoon en er was een gezellige lounge waar je kon genieten van heerlijke hapjes en drankjes, die ook nog eens gratis waren!

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl