ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Waterford Lodge

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Voor een verblijf van 3 nachten in een eenpersoonskamer werd er een bedrag van £ 405,00 in rekening gebracht, maar let op: dit was zonder ontbijt inbegrepen. Bij binnenkomst in de kamer viel meteen de muffe geur en schimmel op de muur van de badkamer op. Na een klacht bij de receptie werd er gezegd dat het hotel "nogal oud is". Gelukkig kreeg ik als compensatie een upgrade naar een tweepersoonskamer aangeboden, maar ook hier liet de staat van de kamer te wensen over. De kamer voelde benauwd aan, zelfs met het raam 's nachts open vanwege het ontbreken van airconditioning. Daarnaast ontbraken een koelkast, haardroger en de meegeleverde ventilator was weinig effectief vanwege de korte snoer. De badkamer had een glad geëmailleerd bad zonder handgrepen aan de muur. Het hotel in zijn geheel oogde verouderd en achterstallig onderhoud, met ook het slecht onderhouden grasveld buiten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Hoewel er zeker nog wat puntjes op de i gezet kunnen worden, was dit verblijf in Premier Inn niet hun beste prestatie. Desondanks waren alle medewerkers ontzettend vriendelijk en zeer behulpzaam. De reden dat ik voor dit hotel koos was vanwege de locatie dicht bij de zee, en dat stelde niet teleur. Mijn kamer was brandschoon, het hotel was goed onderhouden en het team was duidelijk trots op hun werk. Complimenten voor het team van Christchurch East, ik kom graag nog eens terug.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Bij aankomst bij het hotel waren de zelf-inchecks niet beschikbaar, wat voor wat vertraging zorgde voordat ik kon inchecken bij een receptioniste. Gelukkig bood ze snel haar excuses aan en regelde het snel voor me. De kamer was eenvoudig, maar comfortabel en schoon - precies wat je nodig hebt voor een zakenreis. Helaas was er een probleem met de verwarmingsregelaar doordat de batterij ontbrak, maar de douche was gelukkig van goede kwaliteit en er waren genoeg handdoeken beschikbaar. Het enige wat ontbrak, was een stopcontact dichter bij het bed.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We waren zeer tevreden met ons verblijf in dit hotel en de service die we ontvingen. Bij aankomst waren we wat te vroeg, maar de receptioniste was zeer behulpzaam en regelde snel onze kamer voor ons. De standaard familiekamer voldeed aan onze verwachtingen. We besloten om het onbeperkte ontbijt toe te voegen voor de duur van ons verblijf en dit bleek een goede keuze te zijn. Het ontbijtbuffet bood waar voor zijn geld en was zeer smakelijk. Tijdens ons vertrek viel ons kerstdiner op, en wat een aangename verrassing was dat! In vergelijking met andere plaatsen waar we kerstdiners hebben gehad, was dit veruit de beste. De borden waren rijkelijk gevuld en het eten was van uitstekende kwaliteit. Al met al zou ik dit hotel zeker aanbevelen voor een aangenaam verblijf en zou er zelf ook weer verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Ik had dit hotel geboekt vanwege de handige ligging nabij het centrum van Bournemouth, zonder direct in de drukte te zitten. Helaas voldeed het hotel niet aan mijn verwachtingen ondanks de goede locatie. De kamers waren erg compact en duidelijk verouderd. Overal waren vlekken te zien, hout rond de deurkozijnen was beschadigd, de afzuigkap in de badkamer was kapot, de verwarming werkte niet, er waren geen stopcontacten bij de bedden en de kopjes waren vuil. Zelfs de waterkoker zat vol kalkaanslag en de badkamer was zo klein dat je amper kon bewegen. Ik vroeg me sterk af of de kamer überhaupt voor onze aankomst was schoongemaakt. Bij binnenkomst werden we begroet door een intense geur die gelukkig verdween na het openen van het raam. Op de vloer in de hoek lagen twee dode vliegen die er al een tijdje lagen. Er waren haren in de badkamer, spinnenwebben overal en algemene rommel op de vloer. Zelfs vond ik twee verloren haarspeldjes die tegen de muur waren gedrukt. Ik probeerde de receptie te bereiken, maar er was nooit iemand aanwezig en niemand reageerde toen ik de bel indrukte. Het bed was gelukkig comfortabel genoeg om goed te slapen, maar ik zou dit Premier Inn niet aanraden aan anderen en we zouden er zelf ook niet opnieuw verblijven vanwege deze problemen. Hoewel het een betaalbare optie is binnen het Premier Inn aanbod, zijn deze hygiënische en onderhoudsproblemen niet acceptabel, zelfs niet voor de lagere prijsklasse.



© 2007-2025 ReisChecker.nl