ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel St Georges

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Het personeel bij de receptie was vriendelijk, maar helaas kon dit niet alle tekortkomingen van het hotel verdoezelen. Het gebouw straalt vergane glorie uit, de lift lijkt meer op een antieke attractie en de box-tv's in de kamers bieden slechts een handjevol kanalen. De realiteit strookt totaal niet met wat de website belooft. Voor mij geen herhaalbezoek aan deze accommodatie. Het lijkt alsof dit hotel al lange tijd verstoken is gebleven van enige vorm van onderhoud of aandacht.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Het hotel heeft een verouderde uitstraling en zou kunnen profiteren van een renovatie. Er zijn weinig faciliteiten beschikbaar en het inchecken voelt meer aan als een verblijf in een bescheiden bed & breakfast dan in een driesterrenhotel. De kamers ogen versleten en het meubilair vertoont tekenen van slijtage. Helaas werkt het sleutelkaartsysteem niet meer naar behoren. De bedden zijn oncomfortabel, hard en bieden niet de beste nachtrust. De badkamers zijn gedateerd en lijken te zijn bevroren in de jaren 80, met gebrekkig onderhoud en ontbrekende elementen. De handdoeken doen denken aan oude theedoeken en lijken net zo ouderwets als het hotel zelf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is eenvoudig en wat ouderwets, maar toch comfortabel en zeer schoon. De medewerkers zijn ontzettend behulpzaam en attent. Het ontbijtbuffet is overvloedig en smakelijk, alhoewel enigszins repetitief. De ligging is ideaal: vlakbij de kleurrijke wijk Bo-Kaap, de Green Market straatmarkt, Mama Africa restaurant, Beerhouse bar en alle souvenirwinkels van Long Street. En natuurlijk op ongeveer 25 minuten loopafstand van de V&A Waterfront... Echter, zodra het donker wordt, is het lastig om in de buurt te wandelen vanwege het grote aantal bedelaars die om eten of geld vragen... Dit kan behoorlijk vervelend zijn, aangezien ze je enkele blokken blijven volgen. Dus het is misschien niet aan te raden om te voet op zoek te gaan naar een restaurant of bar voor een diner of drankje. Jammer! Het grootste probleem is de vreselijke wifi. Verschrikkelijk. De slechtste die er is! Kortom: Een goede prijs-kwaliteitverhouding.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie van dit hotel is gewoonweg perfect! Ondanks dat de kamers wat gedateerd zijn, zijn ze toch ruim en van alle gemakken voorzien. Het personeel is ontzettend gastvrij en staat altijd voor je klaar. Het prachtige uitzicht rondom het hotel zorgt voor een aangename sfeer tijdens je verblijf. Wellicht een kleine tip: de ramen aan de buitenkant kunnen een poetsbeurt gebruiken voor een nog beter zicht naar buiten!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn recente verblijf bij Hotel on St Georges was fantastisch! Gelegen in een opvallend hoog gebouw in het hart van de zakenwijk van Kaapstad, is dit hotel perfect gepositioneerd voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers. De kamers zijn niet alleen ruim en brandschoon, maar ze hebben ook alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf. Het personeel was bijzonder vriendelijk en stond altijd klaar om te helpen met vragen of verzoeken. Het ontbijt was een hoogtepunt voor mij, met een uitgebreide selectie gerechten bereid met verse ingrediënten die zorgden voor een geweldige start van de dag. Bovendien ligt het hotel op loopafstand van verschillende restaurants, winkels en bezienswaardigheden zoals het V&A Waterfront en het Cape Town International Convention Centre. De gratis WiFi en parkeergelegenheid waren aangename extra's die mijn verblijf nog aangenamer maakten. Ik beveel dit hotel van harte aan aan iedereen die van plan is Kaapstad te bezoeken. Ik kijk er al naar uit om terug te keren!



© 2007-2025 ReisChecker.nl