ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Merinides

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een fraai hotel met een schitterend panoramisch zicht



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Geniet van het meest adembenemende panoramische uitzicht over Fez, met een prachtig zicht op de historische binnenstad.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie van dit hotel is fantastisch en het ontbijtbuffet is van topkwaliteit. Vanuit het buitenzwembad heb je een prachtig uitzicht over Fez. De kamers zijn ruim en comfortabel, maar de badkamers kunnen wel een opknapbeurt gebruiken. Het personeel is ontzettend vriendelijk en behulpzaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ik ben hier alleen geweest om een frisdrank te drinken op het terras. De prijs die ik moest betalen was astronomisch hoog in vergelijking met de gezellige eettentjes in de buurt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel was echt een teleurstelling; ik begrijp niet waarom mensen het beoordelen met 5 sterren. Het ontbijt was van slechte kwaliteit en de medewerker bij de receptie leek niet te vertrouwen. Na een oncomfortabele nacht was ik blij om zo snel mogelijk te vertrekken. Ik zou aanraden om dit hotel te vermijden!



© 2007-2025 ReisChecker.nl