ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Roban House

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Wat een fantastische plek! De ligging is geweldig en het personeel is ontzettend vriendelijk. We hebben genoten van onze comfortabele tweepersoonskamer, die goed was uitgerust met alles wat we nodig hadden, zoals een koffiezetapparaat en mooie spiegels. De badkamer was erg schoon en ruim, wat altijd een pluspunt is. Het ontbijt bood een goede variatie aan keuzes, hoewel het gekookte gedeelte niet helemaal aan onze verwachtingen voldeed. Het was behoorlijk vet, dus we hebben vooral genoten van het ei en spek, omdat de rest van het gekookte ontbijt niet helemaal onze smaak was.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit charmante boetiekhotel is een verborgen pareltje vlakbij Bath. Binnen 5 minuten wandelen bevind je je al in het stadscentrum, en ook het treinstation is dichtbij. De kamers zijn gezellig en de bedden liggen heerlijk. Helaas liet de waterdruk van de douche te wensen over. Desondanks is het een fantastische plek die ik zeker aanraad.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Op slechts 5-10 minuten lopen van het centrum van Bath bevindt zich een zeer aangename kamer. Er is gratis parkeergelegenheid op hun eigen parkeerplaats, die weliswaar klein is, maar er waren nog enkele plekken beschikbaar toen we aankwamen. De bedden zijn comfortabel en er staat een waterkoker met thee, koffie en warme chocolademelk op de kamer. Het continentale ontbijt was heerlijk. Mijn enige minpunt was de douche. Deze was verschrikkelijk. Het duurde even voordat het water warm werd, maar daarna bleef de temperatuur steeds schommelen tussen te heet en te koud. Ongeacht hoe ik het probeerde aan te passen, bleef het probleem zich voordoen, waardoor ik uiteindelijk niet goed kon douchen en moest opgeven. Misschien is er een trucje voor dit type douche, maar ik had geen tijd om het te vragen voordat we moesten vertrekken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Gezellige accommodatie gerund door een familie, met fraaie en schone kamers. Het continentale ontbijt is lekker. Een likje verf zou de plek wat opfrissen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens ons verblijf kozen we voor een driepersoonskamer met eigen badkamer op de eerste verdieping. Het was een knusse plek, uitermate schoon en het ontbijt was voortreffelijk. De omgeving van het hotel is prachtig en ligt op slechts enkele minuten van het centrum van Bath. De gastvrijheid van het personeel was buitengewoon.



© 2007-2025 ReisChecker.nl